Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight ikon

Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight APK

v0.2.1

Stickman Superhero oyunu ile çöp adamın kahramanlık macerasına ortak olun.


Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight, stickman kahramanının evrendeki karanlık güçlere karşı mücadelesini konu alan bir oyun. Göreviniz, stickman ile birlikte bu mücadeledeki kötü adamları yok etmek. Süper kahraman kıyafeti seçimi, güç ve yetenek geliştirme ve hatta küresel turnuvalar dahil oyunda geniş bir içerik sizi bekliyor.


Phoenix ekibi tarafından geliştirilen Stickman Superhero hem ücretsiz hem de çevrimdışı olan bir yapım. Stickman Superhero APK dosyasını ücretsiz olarak indirin ve karanlık güçlere karşı savaşmaya başlayın.

Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight ekran görüntüleri Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight ekran görüntüleri Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight ekran görüntüleri Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight ekran görüntüleri Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder