Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight ikon

Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight APK

v0.2.1

Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight Açıklama

Stickman Superhero oyunu ile çöp adamın kahramanlık macerasına ortak olun.


Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight, stickman kahramanının evrendeki karanlık güçlere karşı mücadelesini konu alan bir oyun. Göreviniz, stickman ile birlikte bu mücadeledeki kötü adamları yok etmek. Süper kahraman kıyafeti seçimi, güç ve yetenek geliştirme ve hatta küresel turnuvalar dahil oyunda geniş bir içerik sizi bekliyor.


Phoenix ekibi tarafından geliştirilen Stickman Superhero hem ücretsiz hem de çevrimdışı olan bir yapım. Stickman Superhero APK dosyasını ücretsiz olarak indirin ve karanlık güçlere karşı savaşmaya başlayın.

Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight ekran görüntüleri Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight ekran görüntüleri Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight ekran görüntüleri Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight ekran görüntüleri Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.2.1

GeliştiriciPhoenix Games Team

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi17.10.2020 - 10:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme91

Dosya boyutu 91.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10615

GÜVENLİKİndireceğiniz Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.stickmanhero.superstickmanheroes.shadowwar.fightinggames

APK imzası: 4707534c79cf16d3224f1d4fcf53a736367bce2c

Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stickman Superhero - Super Stick Heroes Fight APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder