Battle Instinct ikon

Battle Instinct APK

v1.16.28

Battle Royale tarzının yeni oyunu Battle Instinct ile aksiyon dolu Kraliyet savaşlarına katılın.

 

Oyun, bildiğimiz Android hayatta kalma ve battle royale tarzının yeni bir üyesi. Ama oynanış ve hikaye olarak farklı bir kurgusu var. Savaşın başında 25 kişi yine paraşütle savaş alanına atlıyorsunuz ve lazer yöntemiyle çevrenizdeki silahları keşfetmeye başlıyorsunuz. İlk silahınızı bulduğunuz andan itibaren savaş ve mücadele başlıyor.

 

Battle Instinct'te her bina ve çalılık tam bir pusu yuvası. Bu yüzden buralardan geçerken dikkatli olun ve gerekiyorsa inceleyin. Özellikle kill avcısı bir oyun tarzınız varsa sizin için yeteri kadar hedef çıkacaktır. Battle Instinct'in diğer battle royale oyunlarından temel farkı oyundaki kıyafetlerin savaş yeteneklerini etkiliyor oluşu. Yani, karakteriniz için seçeceğiniz kıyafet savaş alanında size daha iyi bir yetenek ve manevra kabiliyeti kazandırıyor. Tabii bu üst seviye kıyafetleri alabilmek için öncelikle oyun puanı biriktirmeniz şart.

 

Aksiyon dolu savaşların gerçekleştiği Battle Instinct oyunu tamamen ücretsiz. Battle royale ve hayatta kalma oyunlarına meraklıysanız bu oyun sizin için oldukça ideal. Battle Instinct APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Battle Instinct nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Battle Instinct APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Battle Instinct ekran görüntüleri Battle Instinct ekran görüntüleri Battle Instinct ekran görüntüleri Battle Instinct ekran görüntüleri Battle Instinct ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder