Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS

Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS

v2.9.1d

Çevrimiçi FPS oyunu Blitz Brigade ile silah şovuna hazırlanın.

 

Gameloft'un geliştirdiği oyun 12'şer takımlar halinde savaşların gerçekleştiği, dünya tarihinin sanal olarak yeniden kurgulandığı bir hikayeye sahip. Oyunun başlangıcında savaşlara katılmak için şu 7 askeri sınıftan birisini seçmeniz gerekiyor: Asker, nişancı, destek elemanı sıhhıyeci, Keskin nişancı, gizli birimler, yıkıcı ve taktik geliştirici mühendis. Seçeceğiniz sınıf oyun boyunca uzmanlaşacağınız birim olarak kalıyor ve çarpışmalarda size verilen görevleri yerine getirmekle sorumlu oluyorsunuz. Başarılı olduğunuz taktirde elmas ve para ödülleri kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu ödülleri hem sınıfınızda uzmanlaşmak hem de yeni silahlar satın almak için harcayabilirsiniz.

 

First Person Shooter (FPS) tarzı oyunlar genellikle çevrimiçi oluyor, ancak Blitz Brigade yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz tekli çevrimdışı bölümlere de sahip. İstek üzerine katılacağınız bu bölümleri savaş öncesinde askeri sınıfınızın gerektirdiği yetenekleri geliştirmek için kullanmanızda fayda var. Aksi halde savaş sırasında başarısız olmanız hem oyunu hem de itibarınızı kaybetmenize neden oluyor.

 

HD kalite grafiklerle desteklenen çevrimiçi FPS oyunu Blitz Brigade Android için ücretsiz olarak sunuluyor. Oyuna ait kurulum dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS ekran görüntüleri Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS ekran görüntüleri Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS ekran görüntüleri Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS ekran görüntüleri Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS ekran görüntüleri

Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS bilgileri

Güncel versiyonv2.9.1d

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi15.09.2017 - 15:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme837

Dosya boyutu 46.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7797

Güvenlik seçicileri

Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi11 ay önce Blitz Brigade - Çevrimiçi FPS v2.9.1d için
Abi indirdim ama hata veriyo