Swamp Attack ikon

Swamp Attack APK

v2.4.0

Swamp Attack Açıklama

Swamp Attack bataklık hayvanlarına karşı evinizi koruduğunuz eğlenceli bir oyun.

 

Bataklığın kenarına yaptığınız kulübeden rahatsız olan hayvanlar sizi kovmak ve kulübenizi yıkmak için saldırıya geçiyor. Buna karşı koymak için tek seçeneğiniz var: Savaşmak. Karşınıza gelen her canlıyı acımadan yok etmek ve kulübenizi savunmak oyundaki en önemli göreviniz. Basitten zora doğru seviye ilerlemesi içeren oyun, sizi her bölümde farklı hayvanlarla savaştırıyor. Seviyeniz yükseldikçe silahlarınızı geliştirmeniz veya yeni silahlar satın almanız gerekiyor. Güçlü hayvanlara karşı savaşmanın en iyi yolu bu.

 

Swamp Attack toplamda 8 bölüm ve 300'den fazla seviye içeriyor. Bunun yanında çok oyunculu olarak oynayacağınız mod da bulunuyor. Çok oyunculu modda amacınız en kısa sürede görevi tamamlamak ve liderlik tablosunda yükselmek. Çizgi film tarzı grafikleri sayesinde eğlenceli bir aksiyon deneyimi sunan Swamp Attack tamamen ücretsiz. APK dosyasını indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Swamp Attack ekran görüntüleri Swamp Attack ekran görüntüleri Swamp Attack ekran görüntüleri Swamp Attack ekran görüntüleri Swamp Attack ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.0

GeliştiriciOutfit7 Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi12.02.2018 - 13:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme2175

Dosya boyutu 65.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8235

GÜVENLİKİndireceğiniz Swamp Attack APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.outfit7.movingeye.swampattack

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder