High Heels! ikon

High Heels! APK

v2.7.5

High Heels! Açıklama

Eğlenceli parkur oyunu High Heels APK ile karakterlerin üstesinden gelin.


Android için geliştirilen oyunda yüksek topuklu karakterleri kontrol edecek, zorlu engelleri geçmeye çalışacaksınız. Topuklu ayakkabılar en çok podyumlarda karşımıza çıkıyor. Bu yüzden oyundaki platforma podyum diyebiliriz, podyumda göstereceğiniz adım atma yeteneği oyundaki karakterinizi belirliyor. Android platform oyunları arasında oldukça popüler olan oyunun kurgusu ise engelleri geçmek üzerine kurulu. Bazı engeller topuklu ayakkabı ile geçilemeyecek kadar büyük. Bu yüzden podyumda karşınıza çıkan topukları yükseltmede kullanacağınız geliştirmeleri toplamaya dikkat etmeniz lazım.


Zynga ekibi tarafından geliştirilen oyun hem ücretsiz hem de boş zamanlarda oynamak için gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. High Heels APK dosyasını hemen indirin, oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

High Heels! ekran görüntüleri High Heels! ekran görüntüleri High Heels! ekran görüntüleri High Heels! ekran görüntüleri High Heels! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.7.5

GeliştiriciZynga

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi17.10.2021 - 12:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme13

Dosya boyutu 146 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10941

GÜVENLİKİndireceğiniz High Heels! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.uncosoft.highheels

APK imzası: bb34af028215e2a5971387218125629a1a291325

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder