Mr Autofire ikon

Mr Autofire APK

v1.5.3

Mr Autofire Açıklama

Mr Autofire APK, uzaylı düşmanlara karşı savacağınız fantastik bir Android aksiyon oyunu.


Karizmatik bir komando karakterini kontrol edeceğiniz oyunda uzaylılara karşı aksiyon dolu bir mücadele sizi bekliyor. Silahları toplayın, uzaylıları patlatın, her seviye sonunda patron (boss) savaşlarına katılın. Geniş oyun içeriği ve heyecan dolu oyun kurgusu sayesinde mükemmel bir savaş deneyimi yaşayacaksınız.


Oyunun grafikleri oldukça kaliteli, sezgisel kontrolleri sayesinde de karakteri istediğiniz gibi kontrol edebiliyorsunuz. Komandonun uzaylı savaşına destek olmak için Mr Autofire APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

Mr Autofire ekran görüntüleri Mr Autofire ekran görüntüleri Mr Autofire ekran görüntüleri Mr Autofire ekran görüntüleri Mr Autofire ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.3

GeliştiriciLightheart Entertainment

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi14.11.2020 - 20:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme21

Dosya boyutu 138 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10659

GÜVENLİKİndireceğiniz Mr Autofire APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: games.lightheart.mrautofire

APK imzası: 32b7df44df816b90cc42940dd3f79893a77f374a

Mr Autofire nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mr Autofire APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder