Mr Autofire ikon

Mr Autofire APK

v1.5.3

Mr Autofire APK, uzaylı düşmanlara karşı savacağınız fantastik bir Android aksiyon oyunu.


Karizmatik bir komando karakterini kontrol edeceğiniz oyunda uzaylılara karşı aksiyon dolu bir mücadele sizi bekliyor. Silahları toplayın, uzaylıları patlatın, her seviye sonunda patron (boss) savaşlarına katılın. Geniş oyun içeriği ve heyecan dolu oyun kurgusu sayesinde mükemmel bir savaş deneyimi yaşayacaksınız.


Oyunun grafikleri oldukça kaliteli, sezgisel kontrolleri sayesinde de karakteri istediğiniz gibi kontrol edebiliyorsunuz. Komandonun uzaylı savaşına destek olmak için Mr Autofire APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

Mr Autofire nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mr Autofire APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Mr Autofire ekran görüntüleri Mr Autofire ekran görüntüleri Mr Autofire ekran görüntüleri Mr Autofire ekran görüntüleri Mr Autofire ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder