Deer Hunter™ ikon

Deer Hunter™

v5.1.6

Deer Hunter ile dünyanın birçok yerinde gerçek zamanlı avcılık deneyimi sizi bekliyor. Deer Hunter APK dosyasını indirin ve bu efsane avcılık oyununu hemen oynamaya başlayın.

 

 

Avcılık oyunları arasında en sevilenlerden birisi olan Deer Hunter'da av hayvanları son derece gerçekçi bir şekilde tasarlanmış, hayvanları telefonunuzun içinden çıkacakmış gibi hissediyorsunuz desek abartmış olmayız sanırım. Oyunun yeniden tasarlanmış alt yapısı ile birlikte avlanmanız için yeni cephanelik sizleri bekliyor. Ayrıca Alaska'dan Zimbabve'ye kadar dünyanın birçok doğal bölgesinde avcılık yapabiliyorsunuz.

 

Glu stüdyosunun geliştirdiği Deer Hunter Android'in klasikleşen oyunları arasında yer almayı başarıyor. Sürükleyici oyun kurgusu ve akıcı kontrolleri ile oynamaktan keyif alacağınız avcılık oyunu tamamen ücretsiz. Deer Hunter APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz.

Deer Hunter™ ekran görüntüleri Deer Hunter™ ekran görüntüleri Deer Hunter™ ekran görüntüleri Deer Hunter™ ekran görüntüleri Deer Hunter™ ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.1.6

GeliştiriciGlu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi10.02.2019 - 12:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme65

Dosya boyutu 85.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9343

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder