Hide Online ikon

Hide Online APK

v4.9.0

FPS tabanlı nişancı oyunu Hide Online kendine özgü kurgusuyla dikkat çekiyor.


İki takımın mücadelesini alan Hide Online'ın özelliği, takımlardan birisinin eşya olması. Yani, bir takım eşya olup gizlenmeye çalışırken, diğer takım bu eşya oyuncuları bularak onları yok etmeye çalışıyor. Takımlar ve eşyalar her round'da yer değiştirdiği için oyun gayet adil bir şekilde ilerliyor. Bir başka deyişle, bir el savaşçı karakterini kontrol ederken, diğer elde eşyaya dönüşüp rakip takımdan saklanmaya çalışıyorsunuz.


Oyunda hem nişancı olarak hem de eşya olarak altın toplamak çok önemli. Oyunlara başlayabilmek ve yeni silahlar alabilmek için altın ödüllerini kullanıyorsunuz. Altın kazanmak biraz zor geliyor ancak, özellikle eşya iken hiç yakalanmadığınızda çok fazla ödül kazandığınızı belirtelim. Oyunun kendine has bu yapısı hem bağımlılık yapıyor hem de oldukça eğlenceli bir senaryoyu oyuncularla buluşturuyor.


Bu popüler oyunu oynamak için Hide Online APK dosyasını ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunun kontrol yapısı ve grafikleri gayet iyi düzeyde olduğu için akıcı bir oyun deneyimi bulunuyor. İyi eğlenceler.

Hide Online nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hide Online APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hide Online ekran görüntüleri Hide Online ekran görüntüleri Hide Online ekran görüntüleri Hide Online ekran görüntüleri Hide Online ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hide Online APK son sürüm güncellemesinde kış mevsimine özel yeni harita ve içerikler eklenmiş.

Yorumlar

Hide Online için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Hide Online v2.0.5 için
Yanda var linki
Ziyaretçi3 yıl önce Hide Online v2.0.5 için
Abi buneyin sitesi yaa allah allah
Ziyaretçi4 yıl önce Hide Online v1.0.2 için
nerden indiricez?
Ziyaretçi4 yıl önce Hide Online v1.0.2 için
Nerden indirelim oyunu