Hide Online ikon

Hide Online APK

v3.6.0

FPS tabanlı nişancı oyunu Hide Online kendine özgü kurgusuyla dikkat çekiyor.


İki takımın mücadelesini alan Hide Online'ın özelliği, takımlardan birisinin eşya olması. Yani, bir takım eşya olup gizlenmeye çalışırken, diğer takım bu eşya oyuncuları bularak onları yok etmeye çalışıyor. Takımlar ve eşyalar her round'da yer değiştirdiği için oyun gayet adil bir şekilde ilerliyor. Bir başka deyişle, bir el savaşçı karakterini kontrol ederken, diğer elde eşyaya dönüşüp rakip takımdan saklanmaya çalışıyorsunuz.


Oyunda hem nişancı olarak hem de eşya olarak altın toplamak çok önemli. Oyunlara başlayabilmek ve yeni silahlar alabilmek için altın ödüllerini kullanıyorsunuz. Altın kazanmak biraz zor geliyor ancak, özellikle eşya iken hiç yakalanmadığınızda çok fazla ödül kazandığınızı belirtelim. Oyunun kendine has bu yapısı hem bağımlılık yapıyor hem de oldukça eğlenceli bir senaryoyu oyuncularla buluşturuyor.


Bu popüler oyunu oynamak için Hide Online APK dosyasını ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunun kontrol yapısı ve grafikleri gayet iyi düzeyde olduğu için akıcı bir oyun deneyimi bulunuyor. İyi eğlenceler.

Hide Online ekran görüntüleri Hide Online ekran görüntüleri Hide Online ekran görüntüleri Hide Online ekran görüntüleri Hide Online ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Reklamların oyunu kilitlemesi sorunu düzeltilmiş,

Yaz paketine özel yeni geliştirmeler yapılmış,

64 bit işlemci desteği ile oyun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Hide Online için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Hide Online v2.0.5 için
Yanda var linki
Ziyaretçi3 yıl önce Hide Online v2.0.5 için
Abi buneyin sitesi yaa allah allah
Ziyaretçi3 yıl önce Hide Online v1.0.2 için
nerden indiricez?
Ziyaretçi3 yıl önce Hide Online v1.0.2 için
Nerden indirelim oyunu