Hide Online ikon

Hide Online APK

v4.9.0

Hide Online Açıklama

FPS tabanlı nişancı oyunu Hide Online kendine özgü kurgusuyla dikkat çekiyor.


İki takımın mücadelesini alan Hide Online'ın özelliği, takımlardan birisinin eşya olması. Yani, bir takım eşya olup gizlenmeye çalışırken, diğer takım bu eşya oyuncuları bularak onları yok etmeye çalışıyor. Takımlar ve eşyalar her round'da yer değiştirdiği için oyun gayet adil bir şekilde ilerliyor. Bir başka deyişle, bir el savaşçı karakterini kontrol ederken, diğer elde eşyaya dönüşüp rakip takımdan saklanmaya çalışıyorsunuz.


Oyunda hem nişancı olarak hem de eşya olarak altın toplamak çok önemli. Oyunlara başlayabilmek ve yeni silahlar alabilmek için altın ödüllerini kullanıyorsunuz. Altın kazanmak biraz zor geliyor ancak, özellikle eşya iken hiç yakalanmadığınızda çok fazla ödül kazandığınızı belirtelim. Oyunun kendine has bu yapısı hem bağımlılık yapıyor hem de oldukça eğlenceli bir senaryoyu oyuncularla buluşturuyor.


Bu popüler oyunu oynamak için Hide Online APK dosyasını ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunun kontrol yapısı ve grafikleri gayet iyi düzeyde olduğu için akıcı bir oyun deneyimi bulunuyor. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Hide Online APK son sürüm güncellemesinde kış mevsimine özel yeni harita ve içerikler eklenmiş.

Hide Online ekran görüntüleri Hide Online ekran görüntüleri Hide Online ekran görüntüleri Hide Online ekran görüntüleri Hide Online ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.9.0

GeliştiriciHitRock Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi08.04.2018 - 12:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme3259

Dosya boyutu 56.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8611

GÜVENLİKİndireceğiniz Hide Online APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.hitrock.hideonline

APK imzası: edebbf8b136e0e1e7dd15cce7ded5122226e9901

Hide Online eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Hide Online versiyonları:
  • 1. Hide Online v3.6.0
  • 2. Hide Online v2.0.5
  • 3. Hide Online v1.0.2

Hide Online nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hide Online APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

16 kullanıcı oyuna göre

Hide Online için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Hide Online v2.0.5 için
Yanda var linki
Ziyaretçi5 yıl önce Hide Online v2.0.5 için
Abi buneyin sitesi yaa allah allah
Ziyaretçi6 yıl önce Hide Online v1.0.2 için
nerden indiricez?
Ziyaretçi6 yıl önce Hide Online v1.0.2 için
Nerden indirelim oyunu