Grim Soul: Dark Fantasy Survival ikon

Grim Soul: Dark Fantasy Survival

v2.3.3

Grim Soul: Dark Fantasy Survival, MMORPG tabanlı geliştirilen başarılı bir hayatta kalma oyunudur.


Oyunun hikayesi, Plaguelands İmparatorluğu'nun çökmesiyle başlayan bir hayatta kalma tarzını konu alıyor. Bu hikayede size düşen görev ise imparatorluğun bir vatandaşı olarak, çöküşten sonra hayatta kalmaya çalışmak ve doğanın kötü canavarlarına karşı mücadele etmek. Oyunun başlangıcından itibaren bir keşif kurgusu oyuncuları karşılıyor; hayatta kalmanızı sağlayacak toprakları keşfettikten sonra kale ve barınak gibi sığınma binalarını inşa etmeniz gerekiyor.


Grim Soul'u Android hayatta kalma oyunları arasında öne çıkan özelliği, oyunculara yaşam hikayesi sunması. Yöneteceğiniz karakterin yaşamı tamamen sizin kontrolünüzde ve buna göre hareket ederek oyunda ilerlemeniz gerekiyor. Zorlu yaşam şartlarına karşı mücadele etmek de hiç kolay değil. Kalenizi inşa ettiyseniz, yiyecek bulmak zorundasınız. Yiyecek bulduysanız, doğadaki malzemelerden silah üretmek zorundasınız. Okuyunca zor işler gibi görünüyor ancak oyun içerisinde size yardımcı olacak ipuçları ve rehberler bulunuyor, bunları takip ederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.


Kefir! stüdyosunun geliştirdiği oyun, tarihi dokuya uygun bir grafik yapısına sahip. Hem oyunun gerçekçiliği hem de hayatta kalma tarzı oldukça iyi yansıtılmış. Survival tarzı hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız, Grim Soul: Dark Fantasy Survival APK ücretsiz olmasıyla gayet başarılı bir alternatif.

Grim Soul: Dark Fantasy Survival ekran görüntüleri Grim Soul: Dark Fantasy Survival ekran görüntüleri Grim Soul: Dark Fantasy Survival ekran görüntüleri Grim Soul: Dark Fantasy Survival ekran görüntüleri Grim Soul: Dark Fantasy Survival ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Grim Soul yeni APK güncellemesi ile oyun mekaniği ve grafiklerinde geliştirmeler yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3.3

GeliştiriciKefir!

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi06.04.2018 - 14:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme118

Dosya boyutu 112 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8595

Güvenlik seçicileri
Grim Soul: Dark Fantasy Survival eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Grim Soul: Dark Fantasy Survival versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder