Gunship Battle: Helicopter 3D ikon

Gunship Battle: Helicopter 3D APK

v2.6.92

3D grafikleri ve ses efektleri ile oyuncuları aksiyonun içine sürükleyen helikopter savaşı Gunship Battle: Helicopter 3D oyunculara farklı bir savaş oyunu deneyimi sunuyor. 

 

Helikopter pilotu olarak dünyanın en iyi savaş helikopterlerini kullanarak verilen düşman hedeflerini yok ederek zafere ulaşmak oyundaki tek amacınız. Eğer helikopterinizin mühimmatı düşmanı yok etmeye yeterli gelmezse onları geliştirerek daha iyi ve yok etme kapasitesi daha yüksek silahlar ile helikopterinizi donatmalısınız. Toplamda 20'den fazla bölüm ve onlarca görev türü bulunan Gunship Battle: Helicopter 3D aksiyon dolu kurgusuyla tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Gunship Battle: Helicopter 3D APK dosyasını indirin ve savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Gunship Battle: Helicopter 3D ekran görüntüleri Gunship Battle: Helicopter 3D ekran görüntüleri Gunship Battle: Helicopter 3D ekran görüntüleri Gunship Battle: Helicopter 3D ekran görüntüleri Gunship Battle: Helicopter 3D ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni etkinlikler eklenmiş. Bu özel etkinliklere katılarak helikopterlerinizi yenileme şansı yakalayabilirsiniz.

Yorumlar

Gunship Battle: Helicopter 3D için toplam 26 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Gunship Battle: Helicopter 3D v2.6.33 için
Salam
Ziyaretçi5 yıl önce Gunship Battle: Helicopter 3D 1.2.2 için
Az bölüm ve az uçak var
Ziyaretçi5 yıl önce Gunship Battle: Helicopter 3D v1.9.2 için
Hile falan yok yükledim bişey olmadı nasıl yapiliyo
Ziyaretçi6 yıl önce Gunship Battle: Helicopter 3D v1.9.2 için
Hile yapan arkadas bana atabılırmısın bı zahmet
Ziyaretçi6 yıl önce Gunship Battle: Helicopter 3D 1.2.2 için
Bu oyun hilelimi ona göre ındirim