Gunship Battle: Helicopter 3D ikon

Gunship Battle: Helicopter 3D APK

v2.8.21

Gunship Battle: Helicopter 3D Açıklama

3D grafikleri ve ses efektleri ile oyuncuları aksiyonun içine sürükleyen helikopter savaşı Gunship Battle: Helicopter 3D oyunculara farklı bir savaş oyunu deneyimi sunuyor.


Helikopter pilotu olarak dünyanın en iyi savaş helikopterlerini kullanarak verilen düşman hedeflerini yok ederek zafere ulaşmak oyundaki tek amacınız. Eğer helikopterinizin mühimmatı düşmanı yok etmeye yeterli gelmezse onları geliştirerek daha iyi ve yok etme kapasitesi daha yüksek silahlar ile helikopterinizi donatmalısınız. Toplamda 20'den fazla bölüm ve onlarca görev türü bulunan Gunship Battle: Helicopter 3D aksiyon dolu kurgusuyla tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Gunship Battle: Helicopter 3D APK dosyasını indirin ve savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Gunship Battle: Helicopter 3D nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Gunship Battle: Helicopter 3D APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Gunship Battle: Helicopter 3D ekran görüntüleri Gunship Battle: Helicopter 3D ekran görüntüleri Gunship Battle: Helicopter 3D ekran görüntüleri Gunship Battle: Helicopter 3D ekran görüntüleri Gunship Battle: Helicopter 3D ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Gunship Battle: Helicopter 3D APK son sürüm güncellemesinde yeni bir Raider eklenmiş ve oyundaki sorunlar düzeltilmiş.

Yorumlar

Gunship Battle: Helicopter 3D için toplam 28 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi12 gün önce Gunship Battle: Helicopter 3D v2.6.92 için
Salam Aleykum. Admin ic indirmede sorun var eror veriyor ne yapmam gerekiyor
Kullanıcı resmi
hsnDnz11 gün önce Gunship Battle: Helicopter 3D v2.6.92 için
Merhaba. Sistemde bir hata görünmüyor. Eğer hata almaya devam ediyorsanız hata aldığınız bağlantıyı bize iletişim paneli üzerinden gönderin, inceleyip düzeltelim.
Ziyaretçi4 yıl önce Gunship Battle: Helicopter 3D v2.6.33 için
Salam
Ziyaretçi6 yıl önce Gunship Battle: Helicopter 3D 1.2.2 için
Az bölüm ve az uçak var
Ziyaretçi6 yıl önce Gunship Battle: Helicopter 3D v1.9.2 için
Hile falan yok yükledim bişey olmadı nasıl yapiliyo
Ziyaretçi7 yıl önce Gunship Battle: Helicopter 3D v1.9.2 için
Hile yapan arkadas bana atabılırmısın bı zahmet