Death Invasion: Survival ikon

Death Invasion: Survival APK

v1.0.42

Death Invasion: Survival zombilere karşı savaşın tek seçenek olduğu aksiyon dolu bir Android oyunudur.


Oyunun hikayesi yaşadığınız şehri zombilerin istila etmesiyle başlıyor. Ya onlara karşı savaşacak ya da zombi virüsünü kaparak onlardan olacaksınız. Sizin için tek çıkar yol savaşmak ve bunun için şehirdeki tüm hayatta kalan insanlarla bir araya gelerek birlik oluşturmanız ve savaşmaya başlamanız gerekiyor. Zombilere karşı hayatta kalmak için silah, gıda, akaryakıt ve jeneratör gibi birçok malzemeye ihtiyacınız olacak. Bu malzemeler ise genelde zombilerin ele geçirdiği bölgelerde yer alıyor. Takımınızla birlikte bir strateji kurup bu bölgeleri ele geçirmeye öncelik vermeniz şart.


Death Invasion: Survival'daki zombi savaşları bölümler halinde ilerliyor ve her seviye sonrasında patron zombilerle savaşıyorsunuz. Patron savaşları ödül puanları ve özel ödülleri kazanmak için iyi bir fırsat. Bu fırsatı kullanarak ihtiyacınız olan temel malzemeleri satın alma yapabiliyorsunuz. Ancak işiniz her şekilde yine zor: Zombiler yayılmaya devam ediyor ve durduracak tek takım sizin takımınız. Death Invasion: Survival APK dosyasını indirerek zombilere karşı savaştaki yerinizi hemen alın.


Oyunun grafik kalitesi gayet başarılı ve akıcı oyun hikayesi sayesinde iyi bir deneyim sizi bekliyor. Tamamen ücretsiz olması da aksiyon ve zombi oyunlarını sevenler için Death Invasion: Survival'ı iyi bir alternatif haline getiriyor. İyi oyunlar.

Death Invasion: Survival ekran görüntüleri Death Invasion: Survival ekran görüntüleri Death Invasion: Survival ekran görüntüleri Death Invasion: Survival ekran görüntüleri Death Invasion: Survival ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun zorluk seviyeleri optimize edilmiş,

Savaş sahnelerinde grafik geliştirmeleri yapılmış,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder