Armored Warfare: Assault ikon

Armored Warfare: Assault APK

v1.0-a19921.78

MMO tabanlı geliştirilen Armored Warfare: Assault oyununda efsanevi tank savaşları sizi bekliyor.

 

3'e 3 ve 8'e 8 takımlar halinde yapılan savaşlarda üstün tanklar çarpışıyor ve karşı takıma en çok zarar veren ekip savaşı kazanmış oluyor. Oyun içerisinde ağır savunma tankları, hücum tankları, keskin nişancı tanklar ve gözlemciler olmak üzere 4 farklı tank sınıfı ve 60 tank modeli bulunuyor. Her takım kendi içerisinde tankların türüne göre özel görevler verebiliyor, bu nedenle kullanacağınız tankı savaş alanındaki görevinize göre seçmek oldukça önemli. 

 

Oyun Unreal Engine 4 grafik motoru üzerine geliştirilmiş. Bu motorun en büyük artısı ise gerçekçi grafik yapısı ve kaliteli animasyonlarda kendisini gösteriyor. Detaylı savaş haritaları ve aksiyon dolu sahneleriyle Armored Warfare sürükleyici bir oyun olmuş. APK dosyasını ücretsiz indirerek efsane savaşlara izinizi bırakabilirsiniz. İyi oyunlar.

Armored Warfare: Assault ekran görüntüleri Armored Warfare: Assault ekran görüntüleri Armored Warfare: Assault ekran görüntüleri Armored Warfare: Assault ekran görüntüleri Armored Warfare: Assault ekran görüntüleri
Artıları

Gerçekçi grafik yapısı,

Farklı tank türleri,

Başarılı seviye kurgusu,

Sezgisel kontrol sistemi.

Eksileri

Oyun boyutu çok yüksek.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder