Cyber Fighters: Legends Of Shadow Battle ikon

Cyber Fighters: Legends Of Shadow Battle APK

v0.6.14

Cyber Fighters APK, cyber punk tabanlı, aksiyon dolu bir gölge adam dövüş oyunudur.


Klasik fantezi dövüşü Cyber Fighters oyunu ile yeni bir boyuta taşınıyor. Cyber Fighters: Legends Of Shadow Battle'da gölge adam karakterinizi seçin, gerçek oyunculara karşı aksiyon dolu dövüşteki yerinizi alın. Oyunda 5 benzersiz yetenek ve dövüş stiline sahip siber karakter var. Bunların arasından kendi tarzınıza uygun olanı seçmeniz mümkün. Ayrıca karakterlerin yeteneklerini de RPG sistemi ile geliştirme şansınız var.


Oyun cyber punk tarzında geliştirildiği için shadow savaşları çok daha farklı bir deneyimle karşınıza geliyor. Hack ve slash gibi fantastik yapılarla dövüşmek oyuncular için oldukça heyecanlı sahneleri de beraberinde getiriyor. Gölge savaşlarına yeni bir tarzla katılmak isterseniz Cyber Fighters APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Cyber Fighters: Legends Of Shadow Battle nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Cyber Fighters: Legends Of Shadow Battle APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Cyber Fighters: Legends Of Shadow Battle ekran görüntüleri Cyber Fighters: Legends Of Shadow Battle ekran görüntüleri Cyber Fighters: Legends Of Shadow Battle ekran görüntüleri Cyber Fighters: Legends Of Shadow Battle ekran görüntüleri Cyber Fighters: Legends Of Shadow Battle ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder