Forward Assault ikon

Forward Assault APK

v1.2011

FPS tarzının en başarılı oyunlarından biri olan Forward Assault ile gerçek zamanlı çatışmalara katılın.


Oyundaki çatışmalar polis ve terörist takımları üzerinden gerçekleşiyor. Her takım en çok sayıyı almak için çatışırken oyuncular da en çok rakibi vurma sayısına ulaşmaya çalışıyorlar. Vurulan oyuncu sayısı ne kadar yüksekse, bölüm sonunda kazanılan para da o kadar yüksek oluyor. Oyunda ağır ve hafif onlarca silah çeşidi bulunuyor, kazandığınız puanlarla bunları satın alabilir veya oyun içi satın alma yöntemini kullanabilirsiniz.


Oyun, Bullet Force ile başarılı işler çıkaran Lucas Wilde tarafından geliştirilmiş. Eski oyundaki tecrübeyi Forward Assault'ın hem oyun kurgusunda hem de detaylı savaş haritalarında görmek mümkün. 'ta da fazlasıyla görüyorsunuz. Oyun içerisinde 7 farklı savaş haritası ve 3 farklı oyun modu bulunuyor. Takım savaşı, serbest atış ve bomba imkası olan bu modlara her oyuncu katılabiliyor.


Counter Strike ve Critical OPS gibi FPS savaşlarını seviyorsanız Forward Assault sizin için iyi bir alternatif olabilir. Forward Assault APK dosyasını indirip kurun ve oynamaya başlayın.

Forward Assault nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Forward Assault APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Forward Assault ekran görüntüleri Forward Assault ekran görüntüleri Forward Assault ekran görüntüleri Forward Assault ekran görüntüleri Forward Assault ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Forward Assault APK son sürüm versiyonu ile oyundaki Antichat sisteminde önemli geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Forward Assault için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Forward Assault v1.1038 için
Çok kötü oyun
Ziyaretçi2 yıl önce Forward Assault v1.1022 için
Güzel indirin bence