Forward Assault ikon

Forward Assault APK

v1.2028

Forward Assault Açıklama

FPS tarzının en başarılı oyunlarından biri olan Forward Assault ile gerçek zamanlı çatışmalara katılın.


Oyundaki çatışmalar polis ve terörist takımları üzerinden gerçekleşiyor. Her takım en çok sayıyı almak için çatışırken oyuncular da en çok rakibi vurma sayısına ulaşmaya çalışıyorlar. Vurulan oyuncu sayısı ne kadar yüksekse, bölüm sonunda kazanılan para da o kadar yüksek oluyor. Oyunda ağır ve hafif onlarca silah çeşidi bulunuyor, kazandığınız puanlarla bunları satın alabilir veya oyun içi satın alma yöntemini kullanabilirsiniz.


Oyun, Bullet Force ile başarılı işler çıkaran Lucas Wilde tarafından geliştirilmiş. Eski oyundaki tecrübeyi Forward Assault'ın hem oyun kurgusunda hem de detaylı savaş haritalarında görmek mümkün. 'ta da fazlasıyla görüyorsunuz. Oyun içerisinde 7 farklı savaş haritası ve 3 farklı oyun modu bulunuyor. Takım savaşı, serbest atış ve bomba imkası olan bu modlara her oyuncu katılabiliyor.


Counter Strike ve Critical OPS gibi FPS savaşlarını seviyorsanız Forward Assault sizin için iyi bir alternatif olabilir. Forward Assault APK dosyasını indirip kurun ve oynamaya başlayın.

Son güncellemede neler var?

Forward Assault APK son sürüm güncellemesinde istatistikler optimize edilmiş.

Forward Assault ekran görüntüleri Forward Assault ekran görüntüleri Forward Assault ekran görüntüleri Forward Assault ekran görüntüleri Forward Assault ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2028

GeliştiriciLucas Wilde

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi20.03.2018 - 20:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme2347

Dosya boyutu 345 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8424

GÜVENLİKİndireceğiniz Forward Assault APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.blayzegames.newfps

APK imzası: 54952be142279d4fcf53667611f03b4d885dbadc

Forward Assault eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Forward Assault versiyonları:
  • 1. Forward Assault v1.2011
  • 2. Forward Assault v1.1038
  • 3. Forward Assault v1.1022
  • 4. Forward Assault v1.1015

Forward Assault nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Forward Assault APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

8 kullanıcı oyuna göre

Forward Assault için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Forward Assault v1.1038 için
Çok kötü oyun
Ziyaretçi5 yıl önce Forward Assault v1.1022 için
Güzel indirin bence