Snake Clash ikon

Snake Clash APK

v8.0.0

Snake Clash Açıklama

Snake Clash APK, yılanların hayatta kalmak için birbirini yediği eğlence dolu bir Android oyun.


2023 yılının en iyi oyunları arasında yer alan Snake Clash klasik yılan oyununun daha gelişmiş hali. Hayatta kalma tarzını konu alan bu oyunda yılanların tek bir hedefi var: Platformdaki tüm yılanları yenmek. Kulağa kolay gelse de aslında zor bir oyun. Platformdaki yılan yemlerini yiyerek kendi yılanınızı büyütmeniz gerek. Daha sonrasında karşınıza sizin gibi gerçek oyuncular tarafından kontrol edilen yılanlar çıkacak. İşte oyunun bam teli burası. Bu yılanlar sizden büyükse kaçın, sizin küçükse onları yiyerek kendi yılanınızı büyütün. Ne kadar çok yılan yerseniz kendi yılanınız o kadar çabuk büyür. Elbette sizden büyük yılanlara yem olmamak şartıyla.


Android yılan oyunları arasında kendine özgü kurgusu ile dikkat çeken Snake Clash eğlenceli oyun kurgusu ve heyecanlı sahneleri ile boş zamanlarınızı değerlendirmeniz için gayet ideal bir seçim olacak. Yılan oyunu seviyorsanız aksiyon kurgusuyla geliştirilen bu oyun tam size göre. Snake Clash APK dosyasını şimdi indirin ve yılanınızı beslemeye başlayın. İyi oyunlar.

Snake Clash ekran görüntüleri Snake Clash ekran görüntüleri Snake Clash ekran görüntüleri Snake Clash ekran görüntüleri Snake Clash ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8.0.0

GeliştiriciSupercent

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi25 gün önce

Eklenme tarihi20.05.2024 - 19:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme9

Dosya boyutu 130 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11651

GÜVENLİKİndireceğiniz Snake Clash APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: io.supercent.linkedcubic

APK imzası: a55d32f1e68c0113c5a7f1069254bb23a74199ea

Snake Clash nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Snake Clash APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder