Sniper Zombies ikon

Sniper Zombies APK

v1.11.1

Sniper Zombies, FPS tabanlı geliştirilen sürükleyici bir keskin nişancı oyunudur.


Oyunun hikayesi zombilerin korkunç bir hale getirdiği dünyada geçiyor. Bölgenizi ve sizin gibi sağlıklı insanları zombilerden korumak hikayedeki temel göreviniz. Keskin nişancı tüfeğinin başına geçin ve zombileri avlamaya başlayın. Oyunda kaybedecek bir şeyiniz yok, bu yüzden zombileri avlarken risk almaktan çekinmemeye çalışmalısınız.


Android zombi oyunları arasında yer alan Sniper Zombies'te tamamlanması gereken onlarca bölüm ve görev bulunuyor. Her görevde mutlaka bir silah kullanıyorsunuz. Bu nedenle bölümlerden ve günlük görevlerden kazanacağınız ödül paralarını kullanarak yeni silah modellerini satın almanız şart. Oyun zaten bir keskin nişancı oyunu olduğu için sahip olduğunuz keskin nişancı tüfeklerini yenilemek çok önemli.


3 boyutlu grafiklerle geliştirilen Sniper Zombies hem akıcı oyun hikayesi hem de mükemmel grafikleri ile mükemmel bir oyun deneyimi sunuyor. Android zombi oyunlarını seviyorsanız tamamen ücretsiz olan Sniper Zombies kesinlikle denemenizi önerdiğimiz bir yapım. Sniper Zombies APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek zombilere karşı savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Sniper Zombies ekran görüntüleri Sniper Zombies ekran görüntüleri Sniper Zombies ekran görüntüleri Sniper Zombies ekran görüntüleri Sniper Zombies ekran görüntüleri

Yorumlar

Sniper Zombies için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce Sniper Zombies v1.11.1 için
cok ıyı mıs