Smash Champs ikon

Smash Champs APK

v1.7.9

Smash Champs Açıklama

Smash Champs APK ile dövüş ustası olun, gerçek oyunculara karşı dövüşün.


Android dövüş oyunları arasında yer alan Smash Champs diğerlerinden farklı olarak hayvan dövüşlerini konu alan bir oyun. Evet, oyunumuzun kahramanları hayvanlardan oluşuyor ve bu dövüş eğitimini usta olarak siz veriyorsunuz. Yani oyundaki göreviniz dövüş eğitmeni olarak dövüşçü karakterinizi eğitmek. Farklı dövüş tekniklerini içeren eğitimleri verdiğiniz sürece karakteriniz savaş alanından zaferle ayrılacak. Eğitim vermekte zorlanırsanız, oyunun yardımcı videolarını izleyebilirsiniz.


Kiloo tarafından geliştirilen Smash Champs hem grafik kalitesi hem de başarılı oyun kurgusu sayesinde oynamaya değer bir yapım. Smash Champs APK dosyasını ücretsiz indirin ve gerçek oyunculara karşı dövüşmeye başlayın. İyi oyunlar.

Smash Champs ekran görüntüleri Smash Champs ekran görüntüleri Smash Champs ekran görüntüleri Smash Champs ekran görüntüleri Smash Champs ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.9

GeliştiriciKiloo

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi15.02.2021 - 11:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme88

Dosya boyutu 77.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10768

GÜVENLİKİndireceğiniz Smash Champs APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kiloo.smashchamps

APK imzası: 560e23d83e7176ffbbc45337b3239eda9b024aad

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder