Gangs Wars: Pixel Shooter RP ikon

Gangs Wars: Pixel Shooter RP APK

v0.0.9

Gangs Wars: Pixel Shooter RP Açıklama

Gangs Wars: Pixel Shooter RP APK, Android için geliştirilen aksiyon ve eğlenceli dolu Aksiyon oyunudur.


Eğlenceli oyun yapısıyla dikkat çeken Gang Wars sizi şehrin gangsterleri arasına dahil ediyor. İnternetsiz oyunlar arasında yer alan bu Android oyunda açık dünya haritasında oynayacak ve sürükleyici mücadeleye dahil olacaksınız. Gangster grupları kendi arasında şehre hakim olmak için çatışıyor, siz de bu çatışmaya katılarak şehrin patronu olmaya çalışacaksınız. Açık dünya haritasında geliştirilmiş şehirdeki her şey sizin emrinizde. Arabalara binin, bisikletleri sürün, mağazalara girin ve gangsterlik görevinizi yerine getirin.


Piksel tabanlı grafiklerle geliştirilen Gangs Wars oyununda birçok oyun modu bulunuyor. Hikaye modu, çevrimdışı oyun modu ve kariyer modu oyundaki en popüler oyun modları arasında yer alıyor. Her modun kendine özgü yapısı olmakla birlikte, bazı ortak noktaları da var. Örneğin, gangsterler her zaman polisin hedefindedir. Bu yapımda da siz gangsterlik yaparken polisler sizi kovalayacak, yakalanmamak için kaçmaya çalışacaksınız.


playducky.com oyun stüdyosunun geliştirdiği bu oyun tamamen ücretsiz. Piksel tabanlı kaliteli grafikleri ve akıcı hikayesi sayesinde severek oynayacağınız Gangs Wars FPS tabanlı nişancı oyunlarını sevenler için biçilmiş kaftan. Gangs Wars: Pixel Shooter RP APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın.

Gangs Wars: Pixel Shooter RP ekran görüntüleri Gangs Wars: Pixel Shooter RP ekran görüntüleri Gangs Wars: Pixel Shooter RP ekran görüntüleri Gangs Wars: Pixel Shooter RP ekran görüntüleri Gangs Wars: Pixel Shooter RP ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0.9

Geliştiriciplayducky.com

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi21 gün önce

Eklenme tarihi31.03.2024 - 12:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme16

Dosya boyutu 163 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11625

GÜVENLİKİndireceğiniz Gangs Wars: Pixel Shooter RP APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.actopolus.PixelDudeSandbox

APK imzası: 6efbae6c70fa51ed5a14ee1937edaf9bfdc55e89

Gangs Wars: Pixel Shooter RP nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Gangs Wars: Pixel Shooter RP APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder