Snipers vs Thieves ikon

Snipers vs Thieves APK

v1.19.22110

Snipers vs Thieves Açıklama

Snipers vs Thieves oyunuyla gerçek zamanlı ve çok oyunculu soygunlara katılın, aksiyon dolu hikayenin keyfini çıkarın.

 

Bir hırsızlık çetesinin üyesi olarak oynayacağınız oyun soygun görevleri üzerinden ilerleyen bir kurguya sahip. Bu hikayede size düşen görev soygun mallarını korumak ve gerektiğinde rakip çeteleri yağmalamak. Aslında görevlerinizin tümü takım işi. Çünkü sizin gibi çetenin diğer oyuncuları da gerçek kişilerin kontrolünde ve görevleri hep beraber yerine getirmeye çalışıyorsunuz.

 

Android aksiyon oyunları arasında milyonlarca kullanıcıya ulaşan Snipers vs Thieves'in en eğlenceli özelliklerinden biri de, oyundaki tüm çetelerin gerçek oyunculardan oluşması. Ayrıca milyonlarca oyuncunun oyunu indirmesi ve oynaması sayesinde oyun oldukça rekabetçi geçiyor. Bu sayede hem strateji hem de aksiyon daha yüksek seviyede oluyor ve oyunu sıkılmadan oynayabiliyorsunuz.

 

Snipers vs Thieves'in grafik kalitesi çok başarılı ve kontroller oldukça hassas. Zorlu soygun görevlerini yapmak ve çetenizi yükseltmek için Snipers vs Thieves APK dosyasını indirmeniz yeterli. İyi eğlenceler.

Snipers vs Thieves ekran görüntüleri Snipers vs Thieves ekran görüntüleri Snipers vs Thieves ekran görüntüleri Snipers vs Thieves ekran görüntüleri Snipers vs Thieves ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.19.22110

GeliştiriciPlayStack

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi14.09.2018 - 13:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme246

Dosya boyutu 202 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8999

GÜVENLİKİndireceğiniz Snipers vs Thieves APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: se.foglo.svt

APK imzası: d0169a84955409e3c0fcff61935f285fc9146284

Snipers vs Thieves nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Snipers vs Thieves APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder