Mini DAYZ - Survival Game ikon

Mini DAYZ - Survival Game APK

v1.3.3

Mini DAYZ kıyamet sonrasında hayatta kalmaya çalışacağınız hayatta kalma tarzına sahip bir oyun.

 

Survival oyunları içerisinde önce bilgisayarda yayınlanan oyun, Android üzerinde de artık oynanabiliyor. Piksel grafiklerle uyarlanmış mobil versiyonda kıyameti atlatan bir açık dünyaya katılıyor ve zorlu hayat şartlarına karşı mücadele ediyorsunuz. Öncelikli göreviniz kendinize bir barınak inşa edip yiyecek bulmak. Bunu da çevrenizdeki malzemeleri toplayarak, hayvanları avlayarak ve diğer oyuncuların kamplarını yağmalyarak yapıyorsunuz.

 

Oyun başlangıçta kolay gibi görünsede, ilerleyen bölümlerde işin rengi değişiyor. Tehditlerle dolu açık dünya haritasında diğer oyuncuların eğittiği askerlerden kaçmak, yabani kurtlardan kurtulmak ve kıyametin etkisinde kalan kimyasallardan uzak durmak sizi oldukça zorlayacak. Tüm bu unsurlara dikkat ettiğiniz sürece hayatta kalma şansınız artıyor; bölümleri geçtikçe daha çok üretim ve inşaat işleri yaparak tam bir usta haline geliyorsunuz.

 

Mini DAYZ'de kullanılan 8-bit grafik yapısı oldukça başarılı bir şekilde optimize edilmiş. Oyunu oynarken akıcı bir görüntü ve oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Oynarken ihtiyaç duyacağınız temel malzemeler için satın alma seçenekleri var ancak aynı malzemeler doğada da bulunduğu için tamamen ücretsiz oynamanız mümkün. Mini DAYZ APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Mini DAYZ - Survival Game ekran görüntüleri Mini DAYZ - Survival Game ekran görüntüleri Mini DAYZ - Survival Game ekran görüntüleri Mini DAYZ - Survival Game ekran görüntüleri Mini DAYZ - Survival Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder