Bullet Echo ikon

Bullet Echo APK

v3.11

Bullet Echo Açıklama

Bullet Echo APK oyunu ile aksiyon dolu taktiksel nişancı savaşına katılın.


Takım bazlı PvP kurgusuna sahip olan Bullet Echo oyununda sıradışı bir savaş deneyimi sizi bekliyor. Oyun savaş oyunu, ama savaş alanı karanlık. Bu da Bullet Echo'yu sıradışı yapmaya yetiyor. İki takım, karanlık bir savaş alanına bırakılıyor. Oyuncular el feneri ve rakip oyuncuların çıkardığı seslerden yola çıkarak karşı takımı yok edene kadar savaşıyor.


Gerçek zamanlı ve çevrim içi oynanan Bullet Echo'nun karanlık ortamında en büyük yardımcınız, dediğimiz gibi el feneri. Ancak unutmayın, el fenerini her kullandığınızda rakip takım sizin nerede olduğunuzu görüyor. Ayrıca, çıkardığınız sesler de sizi ele veriyor. Bu nedenle oldukça sessiz bir şekilde oynamanız şart. Savaş, takımlardan birisi tamamen yok olana kadar sürüyor.


Bullet Echo'daki savaş karakterleri bazı yeteneklere sahip. Özellikle silah kullanma yeteneğine sahip karakterler savaşta size avantaj sağlıyor. Bullet Echo APK dosyasını indirip kurduktan sonra karakterinizi ve takımınızı seçerek oynayabiliyorsunuz. Takımlar karma yöntemle, yani rastgele seçiliyor. Tabii isterseniz arkadaşlarınızla da bir takım kurarak oynayabilirsiniz.


Oyunun grafikleri gayet başarılı. Oyun arayüzü de oldukça sade bir şekilde tasarlanmış. PvP tabanlı Android aksiyon oyunları arasında şu sıralar oldukça popüler olan oyunu oynamak için Bullet Echo APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyun tamamen ücretsiz. Üstelik ödüller sayesinde karakterlerinizin kıyafet ve silah donanımını da tamamen ücretsiz bir şekilde değiştirebiliyorsunuz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Android Bullet Echo APK son sürüm güncellemesinde; Karakterler için yeni kıyafetler eklenmiş, Oyuncu eğitimi genişletilmiş, Termal görüş beceri özelliği optimize edilmiş.

Bullet Echo ekran görüntüleri Bullet Echo ekran görüntüleri Bullet Echo ekran görüntüleri Bullet Echo ekran görüntüleri Bullet Echo ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.11

GeliştiriciZeptoLab

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi29.07.2020 - 15:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme116

Dosya boyutu 131 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10527

GÜVENLİKİndireceğiniz Bullet Echo APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.zeptolab.bulletecho.google

APK imzası: e2a344bd55ce6beb1215c189790575fae010da54

Bullet Echo eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Bullet Echo versiyonları:
  • 1. Bullet Echo v3.2.0

Bullet Echo nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bullet Echo APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder