Grand Crime Gangster ikon

Grand Crime Gangster APK

v1.10

Grand Crime Gangster, severek oynayacağınız sürükleyici bir gangster oyunudur.


Grand Crime Gangster'in hikayesi, baş karakterin işlemediği bir suçtan hapis cezası almasıyla başlıyor. Hapis yatmak istemeyen karakterin hapisten kaçmasıyla başlayan gangsterlik hikayesinde onunla birlikte yer altı dünyasında kapışacak, şehrin altını üstüne getireceksiniz. Bu arada, söz konusu oyun şehri tabii ki San Andreas.


Bu oyunda psikopat mafya patronları, çılgın motosiklet çeteleri ve yozlaşmış gizli ajanlar var. Askeri silahlarla imkansız atışlarından kurtulun ya da şehirdeki sokaklarda yeni bir arabada dolaşın. San Andreas şehri tamamen açık dünya tarzında geliştirilmiş ve ucu bucağı yok. Her sokağın köşe başındaki gangster çeteleriyle kapışın: onlara kim olduğunuzu gösterin.


Grand Crime Gangster grafik ve kontrolleri bakımından oldukça başarılı bir oyun. Android gangster oyunları arasında kendine has tarzıyla öne çıkan oyunu indirmek için kurulum dosyası olan Grand Crime Gangster APK indir ve oynamaya başla. İyi eğlenceler.

Grand Crime Gangster ekran görüntüleri Grand Crime Gangster ekran görüntüleri Grand Crime Gangster ekran görüntüleri Grand Crime Gangster ekran görüntüleri Grand Crime Gangster ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Grand Crime Gangster APK son sürüm güncellemesiyle otomatik ateş özelliği eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder