Ramboat 2 - Mini militia Offline game ikon

Ramboat 2 - Mini militia Offline game APK

v1.0.70

Ramboat 2 metal soldier tarzına sahip aksiyon ve heyecan dolu bir oyun.

 

Yüzlerce zorlu görevin yer aldığı oyunda Ramboat isimli karakteri kontrol ediyor ve aksiyon dolu bir maceraya çıkıyorsunuz. Metal soldier, yani metal asker tarzına sahip oyunda savaş hiç bitmiyor. Sürekli bir çatışma hali var. Tabii bu çatışmalar için de çok farklı silah çeşitleri mevcut: roket atarlar, taramalı tüfekler ve el bombaları. Hepsini kullanmak serbest.

 

Ramboat 2 koşu oyunlarını andıran bir platform tarzına sahip. Sürekli savaşarak ilerlediğiniz her bölümün sonunda zorlu patron savaşları sizleri bekliyor. Aksiyon dolu platform oyunlarını seviyorsanız Ramboat 2 ile daha farklı bir deneyimi yaşayabilirsiniz. Ücretsiz Ramboat 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Ramboat 2 - Mini militia Offline game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Ramboat 2 - Mini militia Offline game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Ramboat 2 - Mini militia Offline game ekran görüntüleri Ramboat 2 - Mini militia Offline game ekran görüntüleri Ramboat 2 - Mini militia Offline game ekran görüntüleri Ramboat 2 - Mini militia Offline game ekran görüntüleri Ramboat 2 - Mini militia Offline game ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Ramboat 2 APK güncel sürümüyle;

Oyun boyutu düşürülmüş,

Oyunun performansı geliştirilmiş,

Oyun başlangıcında yaşanan hata düzeltilmiş.

Yorumlar

Ramboat 2 - Mini militia Offline game için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Ramboat 2 - The metal soldier v1.0.63 için
Ama ben şuan minecraft yukliom Kapatmayın Oyunu