Pixel Combats 2 (BETA) ikon

Pixel Combats 2 (BETA) APK

v1.278

Pixel Combats 2, takım savaşlarına katılacağınız başarılı bir Android aksiyon oyunudur.


PvP tabanlı Android oyunları seviyorsanız Pixel Combats 2 sizin için gayet ideal bir oyun olabilir. Takım savaşları üzerine kurulu olan oyuna Pixel Combats 2 APK dosyasını indirip kurarak başlıyorsunuz. İlk başta oynamak istediğinizi karakterinizi seçiyor, kıyafetleri belirliyor ve savaşa hazır hale geliyorsunuz. Takım savaşları CS'den bildiğimiz gibi kill sayısını en çok alan kazanacak şekilde tasarlanmış, yani hem takım hem de bireysel olarak en fazla kill sayısını alan savaşın galibi oluyor.


Pixel Combats 2'de şu an için iki savaş haritası var. Yeni gelecek güncellemelerle birlikte bu sayının artmasını bekliyoruz, böylece daha geniş bir oyun içeriği ile daha keyifli bir deneyim oyunculara sunulmuş olacak. Pixel Combats 2 APK dosyasını indirerek gerçek oyuncularla birlikte savaşmaya hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Pixel Combats 2 (BETA) nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pixel Combats 2 (BETA) APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Pixel Combats 2 (BETA) ekran görüntüleri Pixel Combats 2 (BETA) ekran görüntüleri Pixel Combats 2 (BETA) ekran görüntüleri Pixel Combats 2 (BETA) ekran görüntüleri Pixel Combats 2 (BETA) ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Pixel Combats 2 APK son sürümüyle oyundaki haritalar optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder