Pixel Combats 2 (BETA) ikon

Pixel Combats 2 (BETA) APK

v1.278

Pixel Combats 2 (BETA) Açıklama

Pixel Combats 2, takım savaşlarına katılacağınız başarılı bir Android aksiyon oyunudur.


PvP tabanlı Android oyunları seviyorsanız Pixel Combats 2 sizin için gayet ideal bir oyun olabilir. Takım savaşları üzerine kurulu olan oyuna Pixel Combats 2 APK dosyasını indirip kurarak başlıyorsunuz. İlk başta oynamak istediğinizi karakterinizi seçiyor, kıyafetleri belirliyor ve savaşa hazır hale geliyorsunuz. Takım savaşları CS'den bildiğimiz gibi kill sayısını en çok alan kazanacak şekilde tasarlanmış, yani hem takım hem de bireysel olarak en fazla kill sayısını alan savaşın galibi oluyor.


Pixel Combats 2'de şu an için iki savaş haritası var. Yeni gelecek güncellemelerle birlikte bu sayının artmasını bekliyoruz, böylece daha geniş bir oyun içeriği ile daha keyifli bir deneyim oyunculara sunulmuş olacak. Pixel Combats 2 APK dosyasını indirerek gerçek oyuncularla birlikte savaşmaya hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Pixel Combats 2 APK son sürümüyle oyundaki haritalar optimize edilmiş.

Pixel Combats 2 (BETA) ekran görüntüleri Pixel Combats 2 (BETA) ekran görüntüleri Pixel Combats 2 (BETA) ekran görüntüleri Pixel Combats 2 (BETA) ekran görüntüleri Pixel Combats 2 (BETA) ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.278

GeliştiriciSokol Games GmbH.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi24.12.2019 - 13:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme161

Dosya boyutu 35.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10049

GÜVENLİKİndireceğiniz Pixel Combats 2 (BETA) APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.pixel.gun.combats

APK imzası: 67b597091f6d74467ace5232318d46b53ecbf9ce

Pixel Combats 2 (BETA) eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Pixel Combats 2 (BETA) versiyonları:
  • 1. Pixel Combats 2 (BETA) v1.175

Pixel Combats 2 (BETA) nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pixel Combats 2 (BETA) APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder