Once Upon a Tower ikon

Once Upon a Tower APK

v24

Once Upon a Tower oyunuyla aksiyon dolu kurtuluş macerası sizi bekliyor.


Oyun, esir düşmüş bir prensesi kurtarma üzerine kurulu. Prenses ejderha canavarının kontrol ettiği bir kulede esir düşmüş. Onu kurtaracak şovalyeler yok. Bu yüzden kendi başının çaresine bakması gerekiyor. Prensesi kontrol edin, ejderhanın ordusuna karşı mücadele edin ve kuleden kurtulun. Aksiyon dolu macera kurgusunu başarılı bir şekilde işleyen oyun, oldukça keyifli oyun deneyimi ile öne çıkıyor.


Once Upon a Tower'ın aşağıya eklediğimiz oyun videosu ve ekran resimlerinden anlayacağınız gibi, kule, uzun bir platformdan oluşuyor. Kulenin en tepesinden aşağıya kadar savaşarak gidiyorsunuz. Yolunuza çıkan minik ejderhalar, örümcekler ve diğer türdeki canavarlara karşı savaşmak zorundasınız. Bu yüzden savaş aletlerini elinizden düşürmemeye çalışmanız gerek. Başlangıçta çekiç gibi etkisi düşük bir silahınız var ancak düşman silahlarını ele geçirerek daha güçlüsünü kazanabiliyorsunuz.


Oyunun grafileri oldukça başarılı. Android aksiyon ve macera oyunları arasında elli milyon aşkın oyuncunun beğenerek oynadığı bu oyun bağımlılık yapacak kadar keyifli bir yapım. Ücretsiz olması da oyunu cazip hale getiriyor. Once Upon a Tower APK dosyasını şimdi indirin, prensesin kurtuluş hikayesine başlayın. İyi eğlenceler.

Once Upon a Tower nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Once Upon a Tower APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Once Upon a Tower ekran görüntüleri Once Upon a Tower ekran görüntüleri Once Upon a Tower ekran görüntüleri Once Upon a Tower ekran görüntüleri Once Upon a Tower ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder