Mars: Mars ikon

Mars: Mars APK

v26

Mars: Mars Açıklama

2016'nın en iyi oyunlarından birisi seçilen Mars: Mars oyunuyla Mars'ın yüzeyini keşfe çıkın.


Astronot karakteri olarak oynadığınız oyunda Mars'ın yüzeyindeki platformlar arasında sıçrayarak ilerliyor ve olabildiğinde en uzun keşfi yapmaya çalışıyorsunuz. Bu keşif sırasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, atladıktan sonra platforma yavaş inmeniz ve platform haricinde başka bir yüzeye inmemeniz gerekiyor.


Astronot kıyafetinizin arkasında Jetpack yakıtıyla desteklenen iki adet yardımcı araç var. Cihaz ekranının sağ ve sol tarafına dokunarak yönettiğiniz bu araç atlayış yönünüzü belirliyor ve böylece daha rahat bir uçuş sağlanıyor. Jetpack yakıtı çok sınırlı olduğu için oldukça hassas kullanmalı, hatta mümkünse sadece platforma inerken yavaşlatıcı olarak kullanmalısınız. Buna ek olarak keşif sırasında platformlar arasına yerleştirilen hem ödül hem de engeller bulunuyor. Ödülleri topladığınızda yeni astronot kıyafetleri alabiliyorsunuz.

Son güncellemede neler var?

Mars: Mars güncel APK sürümünde Play Pass özelliğinde yaşanan hata düzeltilmiş.

Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv26

GeliştiriciPomelo Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi01.05.2017 - 12:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme453

Dosya boyutu 48.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7578

GÜVENLİKİndireceğiniz Mars: Mars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.pomelogames.MarsGame

APK imzası: 3419dead6fde1a5aac4af446b6f3d366e48f7333

Mars: Mars eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Mars: Mars versiyonları:
  • 1. Mars: Mars v8

Mars: Mars nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mars: Mars APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Mars: Mars için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Mars: Mars v8 için
Oynamadan 5 yıldız verdim.