Mars: Mars ikon

Mars: Mars APK

v26

2016'nın en iyi oyunlarından birisi seçilen Mars: Mars oyunuyla Mars'ın yüzeyini keşfe çıkın.


Astronot karakteri olarak oynadığınız oyunda Mars'ın yüzeyindeki platformlar arasında sıçrayarak ilerliyor ve olabildiğinde en uzun keşfi yapmaya çalışıyorsunuz. Bu keşif sırasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, atladıktan sonra platforma yavaş inmeniz ve platform haricinde başka bir yüzeye inmemeniz gerekiyor.


Astronot kıyafetinizin arkasında Jetpack yakıtıyla desteklenen iki adet yardımcı araç var. Cihaz ekranının sağ ve sol tarafına dokunarak yönettiğiniz bu araç atlayış yönünüzü belirliyor ve böylece daha rahat bir uçuş sağlanıyor. Jetpack yakıtı çok sınırlı olduğu için oldukça hassas kullanmalı, hatta mümkünse sadece platforma inerken yavaşlatıcı olarak kullanmalısınız. Buna ek olarak keşif sırasında platformlar arasına yerleştirilen hem ödül hem de engeller bulunuyor. Ödülleri topladığınızda yeni astronot kıyafetleri alabiliyorsunuz.

Mars: Mars nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mars: Mars APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mars: Mars güncel APK sürümünde Play Pass özelliğinde yaşanan hata düzeltilmiş.

Yorumlar

Mars: Mars için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Mars: Mars v8 için
Oynamadan 5 yıldız verdim.