Mars: Mars ikon

Mars: Mars

v8

2016'nın en iyi oyunlarından birisi seçilen Mars: Mars oyunuyla Mars'ın yüzeyini keşfe çıkın.

 

Astronot karakteri olarak oynadığınız oyunda Mars'ın yüzeyindeki platformlar arasında sıçrayarak ilerliyor ve olabildiğinde en uzun keşfi yapmaya çalışıyorsunuz. Bu keşif sırasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, atladıktan sonra platforma yavaş inmeniz ve platform haricinde başka bir yüzeye inmemeniz gerekiyor.

 

Astronot kıyafetinizin arkasında Jetpack yakıtıyla desteklenen iki adet yardımcı araç var. Cihaz ekranının sağ ve sol tarafına dokunarak yönettiğiniz bu araç atlayış yönünüzü belirliyor ve böylece daha rahat bir uçuş sağlanıyor. Jetpack yakıtı çok sınırlı olduğu için oldukça hassas kullanmalı, hatta mümkünse sadece platforma inerken yavaşlatıcı olarak kullanmalısınız. Buna ek olarak keşif sırasında platformlar arasına yerleştirilen hem ödül hem de engeller bulunuyor. Ödülleri topladığınızda yeni astronot kıyafetleri alabiliyorsunuz.

Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv8

GeliştiriciPomelo Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi01.05.2017 - 12:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme426

Dosya boyutu 47.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7578

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce Mars: Mars v8 için
Oynamadan 5 yıldız verdim.