Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Mars: Mars

Mars: Mars

v8
reklamlar
Mars: Mars
Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars ekran görüntüleri Mars: Mars tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Mars: Mars Açıklama

2016'nın en iyi oyunlarından birisi seçilen Mars: Mars oyunuyla Mars'ın yüzeyini keşfe çıkın.

 

Astronot karakteri olarak oynadığınız oyunda Mars'ın yüzeyindeki platformlar arasında sıçrayarak ilerliyor ve olabildiğinde en uzun keşfi yapmaya çalışıyorsunuz. Bu keşif sırasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, atladıktan sonra platforma yavaş inmeniz ve platform haricinde başka bir yüzeye inmemeniz gerekiyor.

 

Astronot kıyafetinizin arkasında Jetpack yakıtıyla desteklenen iki adet yardımcı araç var. Cihaz ekranının sağ ve sol tarafına dokunarak yönettiğiniz bu araç atlayış yönünüzü belirliyor ve böylece daha rahat bir uçuş sağlanıyor. Jetpack yakıtı çok sınırlı olduğu için oldukça hassas kullanmalı, hatta mümkünse sadece platforma inerken yavaşlatıcı olarak kullanmalısınız. Buna ek olarak keşif sırasında platformlar arasına yerleştirilen hem ödül hem de engeller bulunuyor. Ödülleri topladığınızda yeni astronot kıyafetleri alabiliyorsunuz.

reklamlar

Mars: Mars Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: