Konuşan Tom Kahraman Koşusu ikon

Konuşan Tom Kahraman Koşusu APK

v2.1.1.1235

Konuşan Tom Kahraman Koşusu oyunu ile sevinli kedi Tom bu sefer koşu oyunu ile karşınızda.


Konuşan Tom serisinin yeni oyununda bu sefer rakunların dünyayı yok etmesine karşı macera dolu bir koşu oyunu sizi bekliyor. Oyun hikayesinde rakunlar dünyayı kirleterek zarar veriyor; onları engelleyecek olan ve binaların temizlenip yeniden yapılmasına yardımcı olacak kişi ise sizsiniz. Bu görevi ister kedi Tom ile, isterseniz de Angela ve diğer arkadaşlarıyla tamamlamanız mümkün. Oyunun başlangıcında diğer karakterler kilitli olarak geliyor, bölümleri başarıyla geçtiğinizde tüm kilitleri açarak istediğiniz seçebilirsiniz.


Diğer Android koşu oyunlarında olduğu gibi Konuşan Tom Kahraman Koşusu oyununda da özel güçlendiriciler bulunuyor. Koşu platformu üzerinde karşılaştığınız bu güçlendiricileri toplayarak görevi daha kolay tamamlama şansınız var. Özellikle rakunlara çarparak kazanacağınız güçlendiriciler işinizi daha çok kolaylaştırıyor.


Outfit7 stüdyosunun geliştirdiği Konuşan Tom Kahraman Koşusu oyunu tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Grafik modellemesi gayet başarılı olan oyun Konuşan Tom serisini sevenler için oldukça keyifli bir deneyim sunuyor. Konuşan Tom Kahraman Koşusu APK dosyasını ücretsiz indirerek Tom ve arkadaşlarının macerasına ortak olabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Konuşan Tom Kahraman Koşusu ekran görüntüleri Konuşan Tom Kahraman Koşusu ekran görüntüleri Konuşan Tom Kahraman Koşusu ekran görüntüleri Konuşan Tom Kahraman Koşusu ekran görüntüleri Konuşan Tom Kahraman Koşusu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Konuşan Tom Kahraman Koşusu APK yeni güncel sürümle birlikte Cadılar Bayramı'na özel yeni etkinlikler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder