Dead by Daylight ikon

Dead by Daylight APK

v3.6.14

Dead by Daylight, korku dolu hikayesiyle öne çıkan başarılı bir hayatta kalma oyunudur.


Gerçek zamanlı oyunlar arasında yer alan Dead by Daylight 4 vs 1 olarak oynanan multiplayer tabanlı bir korku oyunu. Çığlık isimli korku filminden esinlenerek geliştirilen oyunda killer ve survivor isimli iki farklı grup var. Survivor oyuncuları 4 kişi iken, killer oyuncusu 1 kişi olarak oyunda yer alıyor. Bu hikayede Killer oyuncusu, diğer 4 Survivor oyuncusunu yakalayıp öldürmek için mücadele ediyor. Survivor oyuncuları ise Killer'dan kaçarak hayatta kalmaya çalışıyor. Bu oyunda iki taraftan birisini seçerek oyunu oynayabiliyorsunuz. Yani tek bir tarafı seçme zorunluluğu yok.


Dead by Daylight'ın en sevdiğimiz özelliği dediğimiz gibi Survivor veya Killer olarak oyunu oynayabilmek. Her iki tarafta oynamanın bazı zorlukları var. Örneğin, Killer karakterinde oynayacaksanız, rakiplerinizi yakalamak ve öldürmek için strateji geliştirmeniz şart. Survivor oyuncuları ise Killer'dan kurtulmak için strateji geliştirmek zorundalar. Bu sayede hem geniş, hem de akıcı bir oyun deneyimi yaşanıyor.


Oyun daha önce oyun konsolları ve PC için çıkmıştı. Akıcı oyun hikayesi ve mükemmel grafikleri sayesinde milyonlarca oyuncunun severek oynadığı Dead by Daylight ücretsiz olarak oynanabiliyor. Dead by Daylight APK dosyasını indirerek bu korku dolu hayatta kalma oyununu oynayabilirsinz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Dead by Daylight oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Dead by Daylight nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dead by Daylight APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dead by Daylight ekran görüntüleri Dead by Daylight ekran görüntüleri Dead by Daylight ekran görüntüleri Dead by Daylight ekran görüntüleri Dead by Daylight ekran görüntüleri

Yorumlar

Dead by Daylight için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi16 gün önce Dead by Daylight v3.6.14 için
Yok hibi