Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting ikon

Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting APK

v20

Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting Açıklama

MOBA tabanlı Heroes Strike oyununda aksiyon dolu 3v3 savaşlar sizi bekliyor.

 

Gerçek oyuncuların 2 takım halinde çarpıştığı oyunda strateji ve beceri açısından daha yetenekli olan takım savaşı kazanacak. Her takımın dikkat etmesi gereken nokta, savaş sırasında yapacağınız hamlelerin size artı puan getirdiğidir. Hamle puanı daha yüksek olan takım savaşı kazanıyor, bu nedenle yetenek ve strateji oyunda çok önemli.

 

Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting'de tam olarak 20 kahraman karakter var. Hepsinin yetenekleri birbirinden farklı ve geliştirmeye açık. Oyundan kazanacağınız ödülleri kullanarak seviye geliştirmelerinin kilitlerini açarak savaş alanında daha avantajlı duruma geçebilirsiniz.

 

WolfFun stüdyosunun geliştirdiği oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. MOBA ve PvP tabanlı oyunları seviyorsanız Heroes Strike oyununu listenize eklemenizi tavisye ederiz. Heroes Strike APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting ekran görüntüleri Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting ekran görüntüleri Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting ekran görüntüleri Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting ekran görüntüleri Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv20

GeliştiriciWolfFun

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi02.04.2019 - 20:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme217

Dosya boyutu 98.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9517

GÜVENLİKİndireceğiniz Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.wolffun.herostrike

APK imzası: 8c368ec8c8150fe56bcdab8cb853ba029ffa48b8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder