Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting ikon

Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting APK

v20

MOBA tabanlı Heroes Strike oyununda aksiyon dolu 3v3 savaşlar sizi bekliyor.

 

Gerçek oyuncuların 2 takım halinde çarpıştığı oyunda strateji ve beceri açısından daha yetenekli olan takım savaşı kazanacak. Her takımın dikkat etmesi gereken nokta, savaş sırasında yapacağınız hamlelerin size artı puan getirdiğidir. Hamle puanı daha yüksek olan takım savaşı kazanıyor, bu nedenle yetenek ve strateji oyunda çok önemli.

 

Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting'de tam olarak 20 kahraman karakter var. Hepsinin yetenekleri birbirinden farklı ve geliştirmeye açık. Oyundan kazanacağınız ödülleri kullanarak seviye geliştirmelerinin kilitlerini açarak savaş alanında daha avantajlı duruma geçebilirsiniz.

 

WolfFun stüdyosunun geliştirdiği oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. MOBA ve PvP tabanlı oyunları seviyorsanız Heroes Strike oyununu listenize eklemenizi tavisye ederiz. Heroes Strike APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting ekran görüntüleri Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting ekran görüntüleri Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting ekran görüntüleri Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting ekran görüntüleri Heroes Strike - 3v3 Moba Brawl Shooting ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder