Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Last Battleground: Survival

Last Battleground: Survival

v1.0.9
reklamlar
Last Battleground: Survival
Last Battleground: Survival ekran görüntüleri Last Battleground: Survival ekran görüntüleri Last Battleground: Survival ekran görüntüleri Last Battleground: Survival ekran görüntüleri Last Battleground: Survival ekran görüntüleri Last Battleground: Survival tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Last Battleground: Survival Açıklama

FPS tarzıyla birleştirilen oyun kurgusuyla dikkat çeken Last Battleground: Survival farklı bir hayatta kalma macerası deneyimi sunuyor.

 

32 oyuncunun paraşütle tamamen boş ve silahsız bir şekilde ıssız bir adaya bırakılmasıyla başlayan oyun hikayesi, oyuncuların adadaki eşya ve silahları bulmasıyla tam bir savaşa dönüşüyor. Yöneteceğiniz karakterle birlikte, adaya indiğiniz noktaya en yakın silahı ele geçirdiğinizde savaş sizin için başlamış oluyor; bundan sonra yapmanız gereken tek şey kendi güvenli bölgenizi oluşturmak ve diğer oyunculara karşı saldırıya geçmek. Güvenli bölgenize sızmaya çalışan rakiplerinize karşı mayınlarla sürprizler yapabilir ve bölgenizi güvende tutmaya devam edebilirsiniz.

 

Her bölümde farklı ada yerleşimi ve tamamen gerçek oyunculardan oluşan bir ekip içeren aksiyon oyunu Last Battleground: Survival'da kazanmak için adadaki tüm rakiplerinizi ortadan kaldırmanız gerekiyor. Seviyeniz oyundaki başarınıza göre artıyor ve her seviye yükselmesinde gittikçe zorlaşan bir hayatta kalma savaşı sizi bekliyor. Yüksek kaliteli grafikleriyle gayet akıcı bir oyun deneyimi sunan Last Battleground: Survival, hayatta kalma oyunlarını savaş tadında yaşamak isteyen oyun severlerin mutlaka denemeleri gereken bir yapım.

Güncelleme Notları

Frag bombası eklendi,

Yeni vektör silah ve mermi eklendi,

Oyun için detaylı öğretim rehberi eklendi,

Bağlantı performansı iyileştirildi,

Takım modunda dosta ateş etme kaldırıldı,

Bazı hatalar düzeltildi.

reklamlar

Last Battleground: Survival Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 10 saat önce Last Battleground: Survival v1.0.9 İçin
Batlegrands in aynısı çok guzel
Ziyaretçi 28 gün önce Last Battleground: Survival v1.6 İçin
iyi oyuna benziyor