Last Battleground: Survival

Last Battleground: Survival

v1.4.0

FPS tarzıyla birleştirilen oyun kurgusuyla dikkat çeken Last Battleground: Survival farklı bir hayatta kalma macerası deneyimi sunuyor.

 

32 oyuncunun paraşütle tamamen boş ve silahsız bir şekilde ıssız bir adaya bırakılmasıyla başlayan oyun hikayesi, oyuncuların adadaki eşya ve silahları bulmasıyla tam bir savaşa dönüşüyor. Yöneteceğiniz karakterle birlikte, adaya indiğiniz noktaya en yakın silahı ele geçirdiğinizde savaş sizin için başlamış oluyor; bundan sonra yapmanız gereken tek şey kendi güvenli bölgenizi oluşturmak ve diğer oyunculara karşı saldırıya geçmek. Güvenli bölgenize sızmaya çalışan rakiplerinize karşı mayınlarla sürprizler yapabilir ve bölgenizi güvende tutmaya devam edebilirsiniz.

 

Her bölümde farklı ada yerleşimi ve tamamen gerçek oyunculardan oluşan bir ekip içeren aksiyon oyunu Last Battleground: Survival'da kazanmak için adadaki tüm rakiplerinizi ortadan kaldırmanız gerekiyor. Seviyeniz oyundaki başarınıza göre artıyor ve her seviye yükselmesinde gittikçe zorlaşan bir hayatta kalma savaşı sizi bekliyor. Yüksek kaliteli grafikleriyle gayet akıcı bir oyun deneyimi sunan Last Battleground: Survival, hayatta kalma oyunlarını savaş tadında yaşamak isteyen oyun severlerin mutlaka denemeleri gereken bir yapım.

Last Battleground: Survival ekran görüntüleri Last Battleground: Survival ekran görüntüleri Last Battleground: Survival ekran görüntüleri Last Battleground: Survival ekran görüntüleri Last Battleground: Survival ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Motorsiklet eklenmiş,

Yeni taktik ekipmanları eklenmiş,

Gaz maskesi eklenmiş,

Lobideki reklamları izleme karşılığı para ödülü kazanma imkanı getirilmiş.

 

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.0

GeliştiriciElex

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi23 gün önce

Eklenme tarihi02.03.2018 - 14:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme3916

Dosya boyutu 86.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7900

Last Battleground: Survival Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 ay önce Last Battleground: Survival v1.0.13 için
Güzel bir oyun
Ziyaretçi4 ay önce Last Battleground: Survival v1.0.9 için
Batlegrands in aynısı çok guzel
Ziyaretçi5 ay önce Last Battleground: Survival v1.6 için
iyi oyuna benziyor