Last Battleground: Mech ikon

Last Battleground: Mech APK

v1.11.0

FPS tarzıyla birleştirilen oyun kurgusuyla dikkat çeken Last Battleground: Mech farklı bir hayatta kalma macerası deneyimi sunuyor.

 

32 oyuncunun paraşütle tamamen boş ve silahsız bir şekilde ıssız bir adaya bırakılmasıyla başlayan oyun hikayesi, oyuncuların adadaki eşya ve silahları bulmasıyla tam bir savaşa dönüşüyor. Yöneteceğiniz karakterle birlikte, adaya indiğiniz noktaya en yakın silahı ele geçirdiğinizde savaş sizin için başlamış oluyor; bundan sonra yapmanız gereken tek şey kendi güvenli bölgenizi oluşturmak ve diğer oyunculara karşı saldırıya geçmek. Güvenli bölgenize sızmaya çalışan rakiplerinize karşı mayınlarla sürprizler yapabilir ve bölgenizi güvende tutmaya devam edebilirsiniz.

 

Her bölümde farklı ada yerleşimi ve tamamen gerçek oyunculardan oluşan bir ekip içeren aksiyon oyunu Last Battleground: Mech'da kazanmak için adadaki tüm rakiplerinizi ortadan kaldırmanız gerekiyor. Last Battleground: Mech APK dosyasını ücretsiz indirerek sizi bekleyen zorlu hayatta kalma savaşına katılın. Yüksek kaliteli grafikleriyle gayet akıcı bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Hayatta kalma oyunlarını savaş tadında yaşamak isteyen oyun severlerin mutlaka denemeleri gereken bir yapım.

Last Battleground: Mech nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Last Battleground: Mech APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Last Battleground: Mech ekran görüntüleri Last Battleground: Mech ekran görüntüleri Last Battleground: Mech ekran görüntüleri Last Battleground: Mech ekran görüntüleri Last Battleground: Mech ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mech modundaki eşleştirme dengesi geliştirilmiş,

Mech modundaki silah hissiyatı iyileştirilmiş.

Yorumlar

Last Battleground: Mech için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Last Battleground: Mech v1.7.0 için
Super ferqli arenalar açılıb çox super olub
Ziyaretçi3 yıl önce Last Battleground: Survival v1.0.13 için
Güzel bir oyun
Ziyaretçi4 yıl önce Last Battleground: Survival v1.0.9 için
Batlegrands in aynısı çok guzel
Ziyaretçi4 yıl önce Last Battleground: Survival v1.6 için
iyi oyuna benziyor