Operasyon: ANKA ikon

Operasyon: ANKA APK

v2.1

Operasyon: ANKA oyunu ile düşman birliklerini yok etmeye hazırlanın.


Türk Uzay ve Havacılık Sanayii (TUSAŞ) yapımı olan Operasyon: ANKA, yerli insansız hava aracı ANKA-S modeli üzerine geliştirilmiş bir oyun. Oyunda ANKA insansız hava aracını kamera ile kontrol ediyor, yerdeki düşman unsurlarını yok ediyor ve size verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Bildiğiniz gibi ANKA, SİHA grubuna giriyor ve Türk Askeri kara kuvvetlerine yardımcı ana unsur olarak savaş bölgesine gidiyor. Bu görev tam olarak size düşüyor. Savaşın ortasında, çatışmanın en yoğun olduğu ve kara unsurlarının destek bekleyerek göklere baktığı anda, SİHA’nın kontrolünü üstlenin ve görevi başarıya ulaştırın.


Strateji, aksiyon ve adrenalin dolu bir oynanış ile dikkat çeken Operasyon Anka, çok çeşitli silah ve savunma teknolojilerine oyunda yer vermiş. Komutanınızdan aldığınız emirleri doğrultusunda keşif uçuşları ve sızma harekatlarında bu teknolojileri bol bol kullanacaksınız. Görevleri yerine getirirken en çok dikkat etmeniz gereken nokta operasyon bölgesindeki sivil insanlar. Onlara zarar vermeden görevi tamamlamak fazladan ek puan kazanmanızı sağlıyor.


TUSAŞ ekibi Operasyon ANKA oyununu Udo Games ve Otto Games stüdyolarıyla ortak geliştirmiş. Bu iki geliştiricinin tecrübesini oyunun kalitesinden anlamak mümkün. Oyunun grafikleri ve kurgusu oldukça akıcı bir şekilde ilerliyor, sıkılmadan oynamanızı sağlıyor. Oyunun tek kötü yanı, görevlerin ve bölümlerin çok kısa olması. Bu nedenle oyun kısa sürede bitiyor, ancak ilerleyen bölümlerde yeni görevler ve yerler ekleneceğini düşünürsek oldukça geniş bir içeriğe sahip olacaktır.


Tamamen ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulan Operasyon: ANKA'yı oynamak için Operasyon: ANKA APK dosyasını şimdi indirebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Operasyon: ANKA nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Operasyon: ANKA APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Operasyon: ANKA ekran görüntüleri Operasyon: ANKA ekran görüntüleri Operasyon: ANKA ekran görüntüleri Operasyon: ANKA ekran görüntüleri Operasyon: ANKA ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

4. yeni harita eklenmiş,

6 yeni bölüm eklenmiş,

Oynanış dengesi iyileştirilmiş,

Performans ve grafik optimizasyonu yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder