Batı Silahşör - West Gunfighter ikon

Batı Silahşör - West Gunfighter

v1.7

Vahşi batının en iyi kovboyu siz olun: Batı Silahşör - West Gunfighter oyununda sürükleyici bir kovboy hikayesi sizi bekliyor.

 

Korkusuz ve cesur bir kovboyu kontrol edeceğiniz oyunda ister iyi bir kovboy, isterseniz de kötü bir karakter olun. Seçim sizin: önemli olan şey, yaptığınız görevin hakkını vermek. Seçeceğiniz role göre zorlu görevlerle karşılaşırken silahınızı kullanmaktan çekinmeyin. Siz kovboysunuz ve en iyisi olmak için cesur olmanız gerekiyor.

 

Android aksiyon oyunları içerisinde başarılı kurgusuyla dikkat çeken Batı Silahşör'de karakterinizi özelleştirebileceğiniz 8 farklı kıyafet ve 20'den fazla silah türü var. Bunları da görevlerden kazanacağınız para puanlarla alıyorsunuz tabii. Farklı kasaba bölgeleri ve çeşitli zorluklara sahip düşmanlarla oldukça geniş bir oyun hikayesinde sürükleyici bir kovboy hikayesi sizleri bekliyor. Batı Silahşör - West Gunfighter APK dosyasını indirerek bu zorlu hikayedeki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Batı Silahşör - West Gunfighter ekran görüntüleri Batı Silahşör - West Gunfighter ekran görüntüleri Batı Silahşör - West Gunfighter ekran görüntüleri Batı Silahşör - West Gunfighter ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki bazı teknik sorunlar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7

GeliştiriciCandy Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi23.04.2018 - 12:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme907

Dosya boyutu 19.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8664

Güvenlik seçicileri
Batı Silahşör - West Gunfighter eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Batı Silahşör - West Gunfighter versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder