Rogue Land ikon

Rogue Land APK

v0.9

Rogue Land Açıklama

Aksiyon dolu savaş oyunu Rogue Land APK ile dünyayı kötülükten kurtarmak sizin elinizde.


Oyunun hikayesine göre dünyayı ölümcül bir kötülük sarmaktadır. Elbette bu kötülüğe karşı savaşacak kahramanlar var. Bunlardan birisi de sizsiniz. Kötülüğe karşı savaşan kahramanların arasına katılarak zorlu savaşta mücadele etmeye başlayın. Savaştaki her türlü tehlike ve tuzak sizi engellemek isteyecek ancak üstün güçlerinizi de kullanarak mücadelenize devam edeceksiniz.


Android aksiyon oyunları arasında yer alan Rogue Land'da her kahramanın kendine özel yetenekleri ve becerileri var. Oyunun başlangıcında seçeceğiniz karakterle birlikte savaşın sonuna kadar gideceğiniz için iyi bir seçim yapmanız gerekiyor. Sonraki bölümlerde karakterinizin yetenekleri sayesinde dünyayı kötülükten kurtarma görevini yerine getirmek için aksiyon dolu savaşlar sizi bekliyor olacak.


Huuuge ekibi tarafından geliştirilen bu Android oyun yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı hikayesi sayesinde gayet eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Rogue Land APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve kadim kötülüğe karşı savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Rogue Land ekran görüntüleri Rogue Land ekran görüntüleri Rogue Land ekran görüntüleri Rogue Land ekran görüntüleri Rogue Land ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.9

GeliştiriciHuuuge Games - Play Together

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi06.12.2021 - 12:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme24

Dosya boyutu 139 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10968

GÜVENLİKİndireceğiniz Rogue Land APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.huuuge.rh.archer.hero

APK imzası: 71d381642a36a415be7332d452ed5c98b62a2b08

Rogue Land nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rogue Land APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder