Rogue Land ikon

Rogue Land APK

v0.9

Aksiyon dolu savaş oyunu Rogue Land APK ile dünyayı kötülükten kurtarmak sizin elinizde.


Oyunun hikayesine göre dünyayı ölümcül bir kötülük sarmaktadır. Elbette bu kötülüğe karşı savaşacak kahramanlar var. Bunlardan birisi de sizsiniz. Kötülüğe karşı savaşan kahramanların arasına katılarak zorlu savaşta mücadele etmeye başlayın. Savaştaki her türlü tehlike ve tuzak sizi engellemek isteyecek ancak üstün güçlerinizi de kullanarak mücadelenize devam edeceksiniz.


Android aksiyon oyunları arasında yer alan Rogue Land'da her kahramanın kendine özel yetenekleri ve becerileri var. Oyunun başlangıcında seçeceğiniz karakterle birlikte savaşın sonuna kadar gideceğiniz için iyi bir seçim yapmanız gerekiyor. Sonraki bölümlerde karakterinizin yetenekleri sayesinde dünyayı kötülükten kurtarma görevini yerine getirmek için aksiyon dolu savaşlar sizi bekliyor olacak.


Huuuge ekibi tarafından geliştirilen bu Android oyun yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı hikayesi sayesinde gayet eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Rogue Land APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve kadim kötülüğe karşı savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Rogue Land nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rogue Land APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Rogue Land ekran görüntüleri Rogue Land ekran görüntüleri Rogue Land ekran görüntüleri Rogue Land ekran görüntüleri Rogue Land ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder