Kick the Buddy ikon

Kick the Buddy APK

v1.0.6

Kick the Buddy tahtadan yapılmış bir kuklayı dövdüğünüz eğlenceli bir oyundur. Ateş edin, yumruk atın, ejderhaların ağzından ateş saçarak yakın. Her şey serbest.


Oyunun eğlenceli kurgusu bağımlılık yapacak kadar başarılı. Amacınızsa çok basit: tahta kuklaya istediğinizi yapabiliyorsunuz. Bunların arasında silhla ateş etmek, box ringindeymiş gibi yumruk savurmak ve hayvanlarla parçalamak gibi çok geniş bir hareket alanı var. Tabii bunların çoğu kilitli durumda, oyundan kazanacağınız para ödülleriyle kilitleri açarak ilerlemeniz gerekiyor.


Kick the Buddy ücretsiz olmasıyla da oyuncuların beğenisini kazanmış durumda. Kick the Buddy APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kick the Buddy ekran görüntüleri Kick the Buddy ekran görüntüleri Kick the Buddy ekran görüntüleri Kick the Buddy ekran görüntüleri Kick the Buddy ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kick the Buddy son sürüm APK güncellemesi ile birlikte oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans optimizasyonu yapılmış.

Yorumlar

Kick the Buddy için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Kick the Buddy v1.0.4 için
Nasil oynaniyo
Ziyaretçi4 yıl önce Kick the Buddy v1.0.1 için
Neden İndirilir ACaba
Ziyaretçi4 yıl önce Kick the Buddy v1.0.1 için
Durduruldu diyo bende sen nasil oynadjn acaba
thebabo4 yıl önce Kick the Buddy v1.0.1 için
Gerçek den süper