DEAD CITY: Zombie ikon

DEAD CITY: Zombie APK

v1.3.5

DEAD CITY: Zombie Açıklama

DEAD CITY: Zombie APK ile zombilere karşı verilen sürükleyici savaşa katılın.


Şehri istila eden zombiler daha kalabalık ve daha güçlü olarak geri döndü. DEAD CITY: Zombie oyununda dünyayı zombi ordularından kurtarmak için sürükleyici bir savaşa katılacaksınız. FPS tarzında gerçekleşen savaşta zombi pandemisinde ayakta kalmayı başaran son insanlardan birisi sizsiniz. Size düşen görev bu zombi virüsünün yayılmasını engellemek ve dünyayı kurtarmak.


DEAD CITY'deki görevinizi yerine getirirken sadece zombi vurmak sizi başarıya götürmüyor. Aynı zamanda zombi virüsüne karşı etkili olan tıbbi teknikler ve araçlar için gerekli olan malzemeleri de şehirdeki depolardan toplamanız gerekiyor. Bu sayede hem savaş hem de sağlık olarak zombileri yenmek mümkün.


Android zombi savaşı oyunları arasında VNG Games ekibinin yapımları her zaman popüler olmuştur. Bu oyun da aynı şekilde kısa süre içerisinde milyonlarca oyuncuya ulaşmış durumda. İnternetsiz oynanması, aksiyon dolu oyun kurgusu ve akıcı hikayesi sayesinde severek oynayacağınız DEAD CITY tamamen ücretsiz. DEAD CITY Zombie APK dosyasını hemen indirin ve zombi pandemisine karşı savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

DEAD CITY: Zombie ekran görüntüleri DEAD CITY: Zombie ekran görüntüleri DEAD CITY: Zombie ekran görüntüleri DEAD CITY: Zombie ekran görüntüleri DEAD CITY: Zombie ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.5

GeliştiriciVNG GAME STUDIOS

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi22.08.2020 - 10:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme37

Dosya boyutu 119 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10551

GÜVENLİKİndireceğiniz DEAD CITY: Zombie APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: zombie.shooting.dead.city

APK imzası: e98832043de806edfb9af70ffcd3dbeecd1d9135

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder