Star Forces: Space shooter ikon

Star Forces: Space shooter

v0.0.21

Star Forces Space shooter oyunu ile gökyüzünde sürükleyici savaşlara katılın.

 

Büyük bir uzay gemisinin pilotu olarak katılacağınız oyun, galaksiler arası savaş üzerine kurulu. Sizin de geminizle katılacağınız bu savaşta düşmanları yok etmek, diğer oyuncularla takım kurup güç birliği yapmak ve tabii ki daha üst seviye savaş gemilerini elde etmek gibi görevleriniz var. Oyunda toplamda 6 uzay gemisi sınıfı ve 30'dan fazla da uzay gemisi modeli var. Güçlü bir piloat olmanın tek yolu, güçlü bir donanmaya sahip olmak. Bu nedenle kruvazör, destroyer ve fırkateynler gibi farklı türdeki gemileri elde ederek savaş alanında üstün ve avantajlı duruma geçebilirsiniz.

 

Star Forces: Space shooter'daki savaşlar yüksek tempolu ve dinamik bir şekilde ilerliyor. Uzayın boşluklarında her düşman görünmüyor, radar tarama yöntemi ile onları bulmanız ve yok etmeniz gerek. Eğer toplu bir saldırıya maruz kalırsanız, asteroit gibi kozmik cisimlerin arkasına saklanarak kendinizi düşman radarından koruyabilirsiniz.

 

Başarılı oyun kurgusu ve akıcı savaş simülasyonu ile Star Forces: Space shooter her oyunsever için denenmesi gereken bir yapım olmuş. Star Forces: Space shooter APK dosyasını ücretsiz indirin ve galaksiler arası savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Star Forces: Space shooter ekran görüntüleri Star Forces: Space shooter ekran görüntüleri Star Forces: Space shooter ekran görüntüleri Star Forces: Space shooter ekran görüntüleri Star Forces: Space shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0.21

GeliştiriciAzur Interactive Games Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi28.02.2019 - 13:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme55

Dosya boyutu 87.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9449

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder