DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME ikon

DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME APK

v4.41.1.2

2040 yılında gerçekleşen dünya savaşında yer alan ülkelerden bir tanesi savaşı kazanabilmek için gizli bir zombi projesini hayata geçirmiştir. Dünyayı tehdit eden zombi salgınına karşı bağlı olduğunuz savunma bakanlığı özel bir komando timi göndererek zombileri kontrol altına almayı amaçlar fakat, zombi saldırısı sonucu sadece siz ve bir arkadaşınız zombilerin ortasında hayatta kalıyor ve operasyona artık iki kişi devam ediyorsunuz.


Android FPS tarzında geliştirilen oyun kahramanı komandonuzla kaçacak yeriniz kalmamıştır, tek seçeneğiniz tamamen zombiye dönüşmüş olan şehirde zombilere karşı savaşmaktır. Zombilerden saklanan ve kıpırdayacak yeri olmayan özel yeteneklere sahip siviller bu savaşta hiç olmadık bir anda hayatınızı kurtarabilir. Onları kurtarmalı ve hayatta kalmalarına yardımcı olmalsınız.


Üç boyutlu grafik ve animasyonları ile size aksiyonu yaşatan Dead Target Zombie oyununda yer alan onlarca geliştirilebilir silah, zombilere karşı en büyük gücünüz. Onlarca zombi türüne karşı farklı silahlar işe yarıyor. Bu nedenle oyun içinde kazanacağınız para puanlar ile silahlarınızı sürekli yenilemeli ve geliştirmelisiniz. Zombilere karşı verilen sürükleyici savaşa katılmak için Dead Target Zombie APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME ekran görüntüleri DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME ekran görüntüleri DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME ekran görüntüleri DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

DEAD TARGET ZOMBIE APK güncel sürüm ile;

Royale Pass için yeni sezon eklenmiş,

Kontrol düğmelerini sol tarafa alma özelliği eklenmiş,

Mistik silah isimli yeni olay eklenmiş,

Oyun performansı arttırılmış,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME için toplam 15 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Dead Target: Zombie v2.7.8 için
Güzel
Ziyaretçi4 yıl önce Dead Target: Zombie v2.3.2 için
Abi hilelisini en kısa zamanda bekliyoruz lütfennnnnn
Ziyaretçi4 yıl önce Dead Target: Zombie v2.3.2 için
Good
Ziyaretçi4 yıl önce Dead Target: Zombie v2.2.4 için
çok guzel
burakcandir5 yıl önce Dead Target Zombie v1.3.3 için
Guzelmi