Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Dead Target: Zombie

Dead Target: Zombie

v2.7.8
reklamlar
Dead Target: Zombie
Dead Target: Zombie ekran görüntüleri Dead Target: Zombie ekran görüntüleri Dead Target: Zombie ekran görüntüleri Dead Target: Zombie ekran görüntüleri Dead Target: Zombie ekran görüntüleri Dead Target: Zombie tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Dead Target: Zombie Açıklama

2040 yılında gerçekleşen dünya savaşında yer alan ülkelerden bir tanesi savaşı kazanabilmek için gizli bir zombi projesini hayata geçirmiştir. Dünyayı tehdit eden zombi salgınına karşı bağlı olduğunuz savunma bakanlığı özel bir komando timi göndererek zombileri kontrol altına almayı amaçlar fakat, zombi saldırısı sonucu sadece siz ve bir arkadaşınız zombilerin ortasında hayatta kalıyor ve operasyona artık iki kişi devam ediyorsunuz.

 

Android FPS tarzında geliştirilen oyun kahramanı komandonuzla kaçacak yeriniz kalmamıştır, tek seçeneğiniz tamamen zombiye dönüşmüş olan şehirde zombilere karşı savaşmaktır. Zombilerden saklanan ve kıpırdayacak yeri olmayan özel yeteneklere sahip siviller bu savaşta hiç olmadık bir anda hayatınızı kurtarabilir. Onları kurtarmalı ve koruyarak hayatta kalmalarını sağlamalısınız.

 

Üç boyutlu grafik ve animasyonları ile size aksiyonu yaşatan Dead Target Zombie oyununda yer alan onlarca geliştirilebilir silah, zombilere karşı en büyük gücünüz. Onlarca zombi türüne karşı farklı silahlar işe yarıyor. Bu nedenle oyun içinde kazanacağınız para puanlar ile silahlarınızı sürekli yenilemeli ve geliştirmelisiniz.

Güncelleme Notları

Paskalya etkinliği ve özel ödüller eklendi.

reklamlar

Dead Target: Zombie Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 9 ay önce Dead Target: Zombie v2.3.2 İçin
Abi hilelisini en kısa zamanda bekliyoruz lütfennnnnn
Ziyaretçi 12 ay önce Dead Target: Zombie v2.3.2 İçin
Good
Ziyaretçi 1 yıl önce Dead Target: Zombie v2.2.4 İçin
çok guzel
burakcandir 2 yıl önce Dead Target Zombie v1.3.3 İçin
Guzelmi
Ziyaretçi 2 yıl önce Dead Target Zombie v1.3.3 İçin
Oyunu oynayın