DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME ikon

DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME APK

v4.68.0

2040 yılında gerçekleşen dünya savaşında yer alan ülkelerden bir tanesi savaşı kazanabilmek için gizli bir zombi projesini hayata geçirmiştir. Dünyayı tehdit eden zombi salgınına karşı bağlı olduğunuz savunma bakanlığı özel bir komando timi göndererek zombileri kontrol altına almayı amaçlar fakat, zombi saldırısı sonucu sadece siz ve bir arkadaşınız zombilerin ortasında hayatta kalıyor ve operasyona artık iki kişi devam ediyorsunuz.


Android FPS tarzında geliştirilen oyun kahramanı komandonuzla kaçacak yeriniz kalmamıştır, tek seçeneğiniz tamamen zombiye dönüşmüş olan şehirde zombilere karşı savaşmaktır. Zombilerden saklanan ve kıpırdayacak yeri olmayan özel yeteneklere sahip siviller bu savaşta hiç olmadık bir anda hayatınızı kurtarabilir. Onları kurtarmalı ve hayatta kalmalarına yardımcı olmalsınız.


Üç boyutlu grafik ve animasyonları ile size aksiyonu yaşatan Dead Target Zombie oyununda yer alan onlarca geliştirilebilir silah, zombilere karşı en büyük gücünüz. Onlarca zombi türüne karşı farklı silahlar işe yarıyor. Bu nedenle oyun içinde kazanacağınız para puanlar ile silahlarınızı sürekli yenilemeli ve geliştirmelisiniz. Zombilere karşı verilen sürükleyici savaşa katılmak için Dead Target Zombie APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME ekran görüntüleri DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME ekran görüntüleri DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME ekran görüntüleri DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

DEAD TARGET APK son sürüm güncellemesi ile;

Deniz Madeni isimli yeni yetenek eklenmiş,

Battle Pass yeni sezon eklenmiş,

Oyun performansı optimize edilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

DEAD TARGET - OFFLINE ZOMBIE GAME için toplam 15 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Dead Target: Zombie v2.7.8 için
Güzel
Ziyaretçi5 yıl önce Dead Target: Zombie v2.3.2 için
Abi hilelisini en kısa zamanda bekliyoruz lütfennnnnn
Ziyaretçi6 yıl önce Dead Target: Zombie v2.3.2 için
Good
Ziyaretçi6 yıl önce Dead Target: Zombie v2.2.4 için
çok guzel
burakcandir6 yıl önce Dead Target Zombie v1.3.3 için
Guzelmi