WORLD of SUBMARINES: Navy Shooter 3D War Game ikon

WORLD of SUBMARINES: Navy Shooter 3D War Game APK

v1.5

WORLD of SUBMARINES: Navy Shooter 3D Wargame, su altı dünyasında aksiyon dolu savaşlara katılacağınız başarılı bir Android oyunudur.


WORLD of SUBMARINES hem konusu hem de oyun tarzıyla oldukça sıradışı bir savaş oyunu. Daha önce gemilerin, uzaylıların ve jetlerin savaşlarını tanıtmıştık. WORLD of SUBMARINES ise denizaltı savaşlarını konu alan sıradışı bir oyun deneyimi sunuyor ve bu açıdan da gayet başarılı. Komutanlık şapkanızı takarak başladığınız oyunda kendi filonuzu seçiyor ve denizlerin altında aksiyon dolu bir hikayeye başlıyorsunuz.


Denizaltı savaş takımları bildiğiniz gibi torpidoların gücüne bağlı olarak gelişir. Savaşlara katılmadan önce askeri mürettebatınızı eğitin ve torpidonuzu atom füzelerinden keskin nişancı mermilerine kadar çeşitli mühimmatla güçlendirin. MMO ve PvP tabanlı gerçekleşen savaşlarda düşman ekiplerini yok eden her oyuncu savaşı kazanıyor ve kendi gelişmesini sağlıyor.


WORLD of SUBMARINES'ta ABD, Rusya, SSCB ve Çin gibi çoğu büyük ülke yer alıyor. Bunlara ek olarak küçük ülkeler de var ancak denizaltı ekiplerinin gelişmesi açısından her zaman büyük devletler önde oluyor. Bu da savaş alanında oyunculara avantaj sağlıyor.


Oyunun grafikleri gayet başarılı. Denizaltı simülasyonunun hassas kontrolleri sayesinde oyun hem keyifli hem de sıradışı bir deneyim sunuyor. WORLD of SUBMARINES APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen denizaltı savaşlarındaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

WORLD of SUBMARINES: Navy Shooter 3D War Game ekran görüntüleri WORLD of SUBMARINES: Navy Shooter 3D War Game ekran görüntüleri WORLD of SUBMARINES: Navy Shooter 3D War Game ekran görüntüleri WORLD of SUBMARINES: Navy Shooter 3D War Game ekran görüntüleri WORLD of SUBMARINES: Navy Shooter 3D War Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder