Massive Warfare: Aftermath ikon

Massive Warfare: Aftermath

v1.33.88

Massive Warfare: Aftermath sizleri aksiyon dolu PvP savaşlarına davet ediyor. APK dosyasını indirin ve bu büyük savaştaki yerinizi alın.

 

Gerçek zamanlı birebir savaşların yapıldığı oyun, farklı savaş araçlarını bir araya getiren sürükleyici bir kurguya sahip. Kara, deniz ve havada gerçekleşen savaşlar için tank, savaş gemisi ve helikopter seçebiliyorsunuz. Savaş aracınızı seçtikten sonra geniş bir haritada rakiplerinizi yok etmek için strateji yeteneklerinizi sergilemeniz gerekiyor. Savaş alanında yoğun top atışı ve uçak bombardımanları oluyor. Bu yüzden rakibinizle savaşırken çevre güvenliğini de sağlamaya dikkat etmeniz şart.

 

Massive Warfare: Aftermath'in sevdiğimiz bir özelliği teknik detaylar gerektirmeden doğrudan savaşa giriyor olmak. Teknik detaylar ise daha sonradan kendini gösteriyor; aracınızı ve ağır silahlarınızı yükseltmek istediğinizde başarılarınızdan kullanacağınız puanları kullanıyorsunuz.

 

Oyunun grafik kalitesi gayet başarılı ve detaylı haritalar savaşın aksiyonunu yaşamanızı sağlıyor. MMO ve PvP savaşlarını seviyorsanız aksiyon dolu Massive Warfare: Aftermath sizin için iyi bir oyun. Massive Warfare: Aftermath APK dosyasını hemen indirin ve savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Massive Warfare: Aftermath ekran görüntüleri Massive Warfare: Aftermath ekran görüntüleri Massive Warfare: Aftermath ekran görüntüleri Massive Warfare: Aftermath ekran görüntüleri Massive Warfare: Aftermath ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.33.88

GeliştiriciTinyBytes

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi07.10.2018 - 16:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme98

Dosya boyutu 88.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9071

Güvenlik seçicileri
Massive Warfare: Aftermath eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Massive Warfare: Aftermath versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce Massive Warfare: Aftermath v1.33.88 için
niye acılmıyor