Massive Warfare ikon

Massive Warfare APK

v1.70.337

Massive Warfare Açıklama

Massive Warfare: Tank ve Helikopter savaş oyunu sizleri aksiyon dolu PvP savaşlarına davet ediyor. APK dosyasını indirin ve bu büyük savaştaki yerinizi alın.


Gerçek zamanlı birebir savaşların yapıldığı oyun, farklı savaş araçlarını bir araya getiren sürükleyici bir kurguya sahip. Kara, deniz ve havada gerçekleşen savaşlar için tank, savaş gemisi ve helikopter seçebiliyorsunuz. Savaş aracınızı seçtikten sonra geniş bir haritada rakiplerinizi yok etmek için strateji yeteneklerinizi sergilemeniz gerekiyor. Savaş alanında yoğun top atışı ve uçak bombardımanları oluyor. Bu yüzden rakibinizle savaşırken çevre güvenliğini de sağlamaya dikkat etmeniz şart.


Massive Warfare'in sevdiğimiz bir özelliği teknik detaylar gerektirmeden doğrudan savaşa giriyor olmak. Teknik detaylar ise daha sonradan kendini gösteriyor; aracınızı ve ağır silahlarınızı yükseltmek istediğinizde başarılarınızdan kullanacağınız puanları kullanıyorsunuz.


Oyunun grafik kalitesi gayet başarılı ve detaylı haritalar savaşın aksiyonunu yaşamanızı sağlıyor. MMO ve PvP savaşlarını seviyorsanız aksiyon dolu Massive Warfare: Tank ve Helikopter savaş oyunu sizin için iyi bir oyun. Massive Warfare APK dosyasını hemen indirin ve savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Massive Warfare APK son sürüm güncellemesinde oyun ara yüzünde geliştirmeler yapılmış ve hatalar düzeltilmiş.

Massive Warfare ekran görüntüleri Massive Warfare ekran görüntüleri Massive Warfare ekran görüntüleri Massive Warfare ekran görüntüleri Massive Warfare ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.70.337

GeliştiriciTinyBytes

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi07.10.2018 - 16:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme185

Dosya boyutu 149 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9071

GÜVENLİKİndireceğiniz Massive Warfare APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tinybytes.massivewarfare2

APK imzası: 6dd9190fde838dba233850e36d443cc66ac40a0e

Massive Warfare eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Massive Warfare versiyonları:
  • 1. Massive Warfare: Tank ve Helikopter savaş oyunu v1.49.175
  • 2. Massive Warfare: Aftermath v1.33.88
  • 3. Massive Warfare: Aftermath v1.28.70

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

Massive Warfare için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Massive Warfare: Aftermath v1.33.88 için
niye acılmıyor