Massive Warfare: Tank ve Helikopter savaş oyunu ikon

Massive Warfare: Tank ve Helikopter savaş oyunu APK

v1.49.175

Massive Warfare: Tank ve Helikopter savaş oyunu sizleri aksiyon dolu PvP savaşlarına davet ediyor. APK dosyasını indirin ve bu büyük savaştaki yerinizi alın.


Gerçek zamanlı birebir savaşların yapıldığı oyun, farklı savaş araçlarını bir araya getiren sürükleyici bir kurguya sahip. Kara, deniz ve havada gerçekleşen savaşlar için tank, savaş gemisi ve helikopter seçebiliyorsunuz. Savaş aracınızı seçtikten sonra geniş bir haritada rakiplerinizi yok etmek için strateji yeteneklerinizi sergilemeniz gerekiyor. Savaş alanında yoğun top atışı ve uçak bombardımanları oluyor. Bu yüzden rakibinizle savaşırken çevre güvenliğini de sağlamaya dikkat etmeniz şart.


Massive Warfare'in sevdiğimiz bir özelliği teknik detaylar gerektirmeden doğrudan savaşa giriyor olmak. Teknik detaylar ise daha sonradan kendini gösteriyor; aracınızı ve ağır silahlarınızı yükseltmek istediğinizde başarılarınızdan kullanacağınız puanları kullanıyorsunuz.


Oyunun grafik kalitesi gayet başarılı ve detaylı haritalar savaşın aksiyonunu yaşamanızı sağlıyor. MMO ve PvP savaşlarını seviyorsanız aksiyon dolu Massive Warfare: Tank ve Helikopter savaş oyunu sizin için iyi bir oyun. Massive Warfare APK dosyasını hemen indirin ve savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Massive Warfare: Tank ve Helikopter savaş oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Massive Warfare: Tank ve Helikopter savaş oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Massive Warfare: Tank ve Helikopter savaş oyunu ekran görüntüleri Massive Warfare: Tank ve Helikopter savaş oyunu ekran görüntüleri Massive Warfare: Tank ve Helikopter savaş oyunu ekran görüntüleri Massive Warfare: Tank ve Helikopter savaş oyunu ekran görüntüleri Massive Warfare: Tank ve Helikopter savaş oyunu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Massive Warfare APK son sürüm güncellemesi ile;

7 farklı araç modeli eklenmiş,

Yeni dil seçenekleri eklenmiş.

Yorumlar

Massive Warfare: Tank ve Helikopter savaş oyunu için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Massive Warfare: Aftermath v1.33.88 için
niye acılmıyor