Hero Clash ikon

Hero Clash APK

v1.0.53

Hero Clash Açıklama

Hero Clash APK oyunu ile kıta kurtarma görevine hazır olun.


Kötü karakter Idle'lar hüküm sürdüğünüz kıtayı işgal etmek istiyor. Ancak unutmayın, siz bir kahramansınız. Gizem ve tehlike dolu düşmanların olduğu kıtayı kurtarmak için üstün yeteneklerinizi sergileyin. Birden fazla yeteneğe sahip karakterinizin gücünü göstererek tüm düşmanları yok edin, gizemleri ortaya çıkarın. Düşmanlarla yüzleşmek size bulmaca çözer gibi bir his verecek. En hızlı yoldan düşmanı yok etmek için çevre kontrolünü oldukça iyi yapmalısınız.


Glaciers Game oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Hero Clash APK, hem ücretsiz hem de tek elle oynama imkanı sunmasıyla boş zamanları değerlendirmek için gayet ideal bir seçenek. Kaliteli grafikleri ve akıcı oyun kurgusuyla öne çıkan bu oyunu oynamak için Hero Clash APK dosyasını hemen şimdi Android telefon ya da tabletinize indirin. İyi eğlenceler.

Hero Clash ekran görüntüleri Hero Clash ekran görüntüleri Hero Clash ekran görüntüleri Hero Clash ekran görüntüleri Hero Clash ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.53

GeliştiriciGlaciers Game

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi02.03.2024 - 10:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme2

Dosya boyutu 399 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11605

GÜVENLİKİndireceğiniz Hero Clash APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.xgame.newglobal.na.gp

APK imzası: 500e2da409bf734ed0e23025581ede6e8111a85f

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder