Jurassic Monster World ikon

Jurassic Monster World APK

v0.17.1

Jurassic Monster World Açıklama

Jurassic Monster World APK ile süper güçlere sahip yeni nesil dinozorların savaşına katılın.


FPS tabanlı geliştirilen Jurassic Monster World: Dinosaur War 3D FPS oyununda kıyamet sonrası modern dinozorlar ortaya çıkmıştır. 5v5 PvP savaşlara katılacağınız oyunda tamamen makineleşmiş dinozorların aksiyon dolu savaşına katılacaksınız. Benzersiz tasarlanmış fantastik bir dünyada geçen oyun kurgusuna göre dünyanın yeni hakimi siz olabilirsiniz. Ancak bunu başarmak için dinozorunuzu geliştirmeli ve savaşlarda gerçek oyunculardan oluşan rakiplerinizi yok etmelisiniz.


Jurassic Monster World oyununda fantastik bir savaş hikayesi oyun severleri bekliyor. Teknolojik ekipmanlarla donatılmış dinozorların üstün yetenekleri savaşta belirleyici güç durumunda. Bazı dinozorlar sadece yerde güçlü iken, uçma yeteneğine sahip dinozorlar havadan gerçekleştirilecek saldırılarda daha etkili. Kendi dinozorlarınızı hangi türde kullanmak istersiniz? Tercih tamamen size ait. Dinozorunuzu seçin, silahları belirleyin ve savaşmaya başlayın.


Azur Interactive oyun stüdyosu tarafından geliştirilen bu ücretsiz Android oyun sürükleyici bir savaş deneyimi sunmayı başarıyor. Mükemmel seviyedeki grafikleri sayesinde severek oynayacağınız oyunu oynamak için Jurassic Monster World APK dosyasını telefonunuza ya da tabletinize kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Jurassic Monster World ekran görüntüleri Jurassic Monster World ekran görüntüleri Jurassic Monster World ekran görüntüleri Jurassic Monster World ekran görüntüleri Jurassic Monster World ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.17.1

GeliştiriciAzur Interactive Games Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 9.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi19 gün önce

Eklenme tarihi18.11.2023 - 14:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme3

Dosya boyutu 969 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11552

GÜVENLİKİndireceğiniz Jurassic Monster World APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.azurgames.dinosaurs

APK imzası: 52b7eb6ac6f1fa29b2f9082d8a9b0ac66cb47c6e

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Jurassic Monster World oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Jurassic Monster World nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Jurassic Monster World APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder