Apex Legends Mobile ikon

Apex Legends Mobile APK

v1.0.1576.194

Apex Legends Mobile Android telefon ve tabletler için kullanıma sunuldu.


Popüler hayatta kalma oyunu Apex Legends Mobile bilim kurgu tarzında geliştirilmiş aksiyon dolu bir oyun. PUBG Mobile ve Fortnite benzeri oyun olan Apex Legends Mobile'da karakterinizle birlikte savaş alanında mücadele edeceksiniz. Battle royale ve hayatta kalma oyun türlerinin ortak özelliği bu oyunda da var. Yani, savaşı kazanmak için hayatta kalmayı başaran tek oyuncu olmalısınız.


Apex Legends Mobile'ı ister solo, tek oyunculu modda isterseniz de takım arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Oynanış olarak diğer battle royale yapımlarıyla hemen hemen aynı ancak oyunun kurgusu oldukça farklı. Çünkü bu oyun temel olarak bilim kurgu tadında geliştirilmiş. Lazer silahlar, can yenileme hapları ve daha sayamadığımız birçok farklı özellik Apex Legends Mobile'ın öne çıkan özellikleri arasında.


ELECTRONIC ARTS tarafından geliştirilen oyun mükemmel kalitedeki grafikleri ile dikkat çekiyor. Ücretsiz olmasının yanında efsanevi performansı sayesinde bu oyunu severek oynayacağınıza emin olabilirsiniz. Apex Legends Mobile APK dosyasını hemen indirin ve savaşmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Apex Legends Mobile oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Apex Legends Mobile nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Apex Legends Mobile APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Apex Legends Mobile ekran görüntüleri Apex Legends Mobile ekran görüntüleri Apex Legends Mobile ekran görüntüleri Apex Legends Mobile ekran görüntüleri Apex Legends Mobile ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Apex Legends Mobile APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni savaş modu ve harita eklenmiş. Ayrıca dünya lansmanı gerçekleşerek birçok silah, eklenti ve arayüz seçeneği oyunculara sunulmuş.

Yorumlar

Apex Legends Mobile için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce Apex Legends Mobile v0.54.4597.97 için
Napim