World War 2 - Silah Oyunları ikon

World War 2 - Silah Oyunları APK

v3.30

World War 2 - Silah Oyunları Açıklama

World War 2 - Silah Oyunları ile aksiyon dolu savaşlara katılın.


Belli bir hikayeye sahip savaş oyunlarını seviyor musunuz? Eğer evet diyorsanız World War 2 oyunu tam size göre. İkinci dünya savaşı dönemini konu alan oyunda çeşitli savaş görevleri tamamlanmak için askerleri, yani sizi bekliyor. Rütbeli bir askeri kontrol ederken çeşitli görevleri tamamlamak için düşman askerleriyle tartışın ve dünyayı kötülükten kurtarın.


World War 2 içerisinde 5 farklı savaş haritası var. Her harita farklı coğrafi koşullara ve görevlere sahip. Bu sayede görevleri yerine getirirken sürekli farklı bir ortamda bulunuyormuş gibi hissediyorsunuz. Oyunda takım maçı, ölüm maçı, yakalama noktası, silah yarışı, bıçak ve bomba modu olmak üzere toplamda 6 farklı oyun modu var. Bu modların hepsinde farklı görevler ve farklı silahlar bulunuyor. İstediğinizi seçin ve dünya savaşının mistik hikayesinde kahraman bir asker olun.


Edkon ekibinin geliştirdiği oyun hem sezgisel kontrolleri hem de kaliteli grafikleri sayesinde gayet ideal bir oyun deneyimi sunuyor. Silah atışı ve savaş oyunlarını seviyorsanız World War 2 APK dosyasını hemen indirmeniz yeterli. İyi oyunlar.

World War 2 - Silah Oyunları ekran görüntüleri World War 2 - Silah Oyunları ekran görüntüleri World War 2 - Silah Oyunları ekran görüntüleri World War 2 - Silah Oyunları ekran görüntüleri World War 2 - Silah Oyunları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.30

GeliştiriciEdkon Games GmbH

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi17.01.2022 - 12:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme71

Dosya boyutu 537 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10984

GÜVENLİKİndireceğiniz World War 2 - Silah Oyunları APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.edkongames.ww2

APK imzası: b38ffc0f4daace18e8b275aaf38de7f8b72ec840

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

World War 2 - Silah Oyunları oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

World War 2 - Silah Oyunları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. World War 2 - Silah Oyunları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder