City Fighter vs Street Gang ikon

City Fighter vs Street Gang APK

v2.2.5

City Fighter vs Street Gang Açıklama

City Fighter vs Street Gang, sokak çetelerine karşı mücadele ettiğiniz başarılı bir aksiyon oyunu.


Android telefon ve tabletler için geliştirilen oyun ilginç hikayeye sahip olsa da oynaması gayet keyifli. Suçla mücadele eden bir kahramanı kontrol ettiğimiz oyun, kahramanımıza ait portakal suyunun çalınması ile başlıyor. Canı portakal suyu içmek isteyen karakterimiz hırsızlığı yapan sokak çetelerinin peşine düşüyor, bu macerada size düşen görev ise bu mücadelede ona yardımcı olmak.


Oyunun ana karakteri karate, kung fu, muay thai ve kickboks gibi özel dövüş yeteneklerine sahip. Ancak bu yetenekleri kullanabilmesi için sizin yardımınıza ihtiyacı var. Sokak çetelerine ve mafyalarına karşı mücadele ederken doğru stratejiyi ve yeteneği uygulayıp karakterin portakal suyunu kurtarmanız gerekiyor.


3 boyutlu (3D) grafiklerle geliştirilen City Fighter vs Street Gang, ilginç hikayesi ve akıcı oyun kurgusuyla oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Türk yapımcılar tarafından geliştirilen oyunu oynamak için City Fighter vs Street Gang APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

City Fighter vs Street Gang APK son sürüm güncellemesinde oyun arayüzü yenilenmiş, yeni grafikler ve oyun modları eklenmiş, oyunda yaşanan hatalar düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

City Fighter vs Street Gang ekran görüntüleri City Fighter vs Street Gang ekran görüntüleri City Fighter vs Street Gang ekran görüntüleri City Fighter vs Street Gang ekran görüntüleri City Fighter vs Street Gang ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.5

GeliştiriciGame Theory Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi12.09.2019 - 12:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme67

Dosya boyutu 142 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9860

GÜVENLİKİndireceğiniz City Fighter vs Street Gang APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.soneraltincit.cityfightvsstreetgang

APK imzası: 97e5514c0c87acfb5cd437185e9fcda908476a5c

City Fighter vs Street Gang eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm City Fighter vs Street Gang versiyonları:
  • 1. City Fighter vs Street Gang v2.0.5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder