City Fighter vs Street Gang ikon

City Fighter vs Street Gang APK

v2.0.5

City Fighter vs Street Gang, sokak çetelerine karşı mücadele ettiğiniz başarılı bir aksiyon oyunu.


Android telefon ve tabletler için geliştirilen oyun ilginç hikayeye sahip olsa da oynaması gayet keyifli. Suçla mücadele eden bir kahramanı kontrol ettiğimiz oyun, kahramanımıza ait portakal suyunun çalınması ile başlıyor. Canı portakal suyu içmek isteyen karakterimiz hırsızlığı yapan sokak çetelerinin peşine düşüyor, bu macerada size düşen görev ise bu mücadelede ona yardımcı olmak.


Oyunun ana karakteri karate, kung fu, muay thai ve kickboks gibi özel dövüş yeteneklerine sahip. Ancak bu yetenekleri kullanabilmesi için sizin yardımınıza ihtiyacı var. Sokak çetelerine ve mafyalarına karşı mücadele ederken doğru stratejiyi ve yeteneği uygulayıp karakterin portakal suyunu kurtarmanız gerekiyor.


3 boyutlu (3D) grafiklerle geliştirilen City Fighter vs Street Gang, ilginç hikayesi ve akıcı oyun kurgusuyla oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Türk yapımcılar tarafından geliştirilen oyunu oynamak için City Fighter vs Street Gang APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

City Fighter vs Street Gang ekran görüntüleri City Fighter vs Street Gang ekran görüntüleri City Fighter vs Street Gang ekran görüntüleri City Fighter vs Street Gang ekran görüntüleri City Fighter vs Street Gang ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder