Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer ikon

Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer APK

v9.3

Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer Açıklama

Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer, Android için geliştirilen retro ve arcade tarzını başarıyla birleştirmiş eğlenceli bir oyun.


Aksiyon dolu oyun hikayesine sahip Blackmoor 2, kahramanların sürükleyicisini konu alıyor. Oyun içerisinde 4 farklı oyun modu var. Bunlar arasında multiplayer, dungeon internet bağlantısı gerektirirken diğerlerini internetsiz de oynayabiliyorsunuz. Her modda farklı bir oynanış tarzı olsa da yapmanız gereken görev belli: Karşınıza çıkan rakibi yenmek.


Blackmoor 2'nin diğer öne çıkan özelliği ise BUILD. Build kurgusunda kendi oyun alanınızı geliştirmeniz ve hatta baştan oluşturmanız mümkün. Önemli olan karakterinizle birlikte güçlü bir RPG yapısı oluşturmanız. Oyun retro tarzına sahip olduğu için grafikler de klasik düzende geliştirilmiş. Ancak oldukça akıcı ve yüksek çözünürlük sunuyor.


Android arcade tarzı aksiyon oyunlarını seviyorsanız Blackmoor 2 kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Blackmoor 2 APK dosyasını indirerek sürükleyici hikayeye katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Blackmoor 2 APK son sürüm güncellemesinde yeni yıla özel skinler eklenmiş, hatalar düzeltilmiş.

Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer ekran görüntüleri Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer ekran görüntüleri Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer ekran görüntüleri Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer ekran görüntüleri Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv9.3

GeliştiriciFour Fats Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi20.11.2019 - 11:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme92

Dosya boyutu 155 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9990

GÜVENLİKİndireceğiniz Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fourfats.blackmoor2

APK imzası: a79000e902535cfd06818c0b6250107f7bbcbd92

Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer versiyonları:
  • 1. Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer v7.0

Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder