Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer ikon

Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer

v7.0

Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer, Android için geliştirilen retro ve arcade tarzını başarıyla birleştirmiş eğlenceli bir oyun.


Aksiyon dolu oyun hikayesine sahip Blackmoor 2, kahramanların sürükleyicisini konu alıyor. Oyun içerisinde 4 farklı oyun modu var. Bunlar arasında multiplayer, dungeon internet bağlantısı gerektirirken diğerlerini internetsiz de oynayabiliyorsunuz. Her modda farklı bir oynanış tarzı olsa da yapmanız gereken görev belli: Karşınıza çıkan rakibi yenmek.


Blackmoor 2'nin diğer öne çıkan özelliği ise BUILD. Build kurgusunda kendi oyun alanınızı geliştirmeniz ve hatta baştan oluşturmanız mümkün. Önemli olan karakterinizle birlikte güçlü bir RPG yapısı oluşturmanız. Oyun retro tarzına sahip olduğu için grafikler de klasik düzende geliştirilmiş. Ancak oldukça akıcı ve yüksek çözünürlük sunuyor.


Android arcade tarzı aksiyon oyunlarını seviyorsanız Blackmoor 2 kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Blackmoor 2 APK dosyasını indirerek sürükleyici hikayeye katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer ekran görüntüleri Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer ekran görüntüleri Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer ekran görüntüleri Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer ekran görüntüleri Blackmoor 2: Fantasy Action Platformer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.0

GeliştiriciFour Fats Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi20.11.2019 - 11:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme43

Dosya boyutu 127 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9990

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder