Hero Hunters ikon

Hero Hunters APK

v6.4

Hero Hunters Açıklama

Özel yeteneklere sahip kahramanlarınızla Hero Hunters'ın aksiyon dolu hikayesinde savaşın.


RPG tabanlı geliştirilen oyun Kurtz'un kahramanlardan oluşan takım savaşını konu alıyor. Başlangıçta seçeceğiniz Hero karakteriyle birlikte çıkacağınız savaşlarda seviye ilerledikçe yeni karakterler alarak takımınızı genişletiyorsunuz. Oyun temel olarak gerçek zamanlı PvP savaşları üzerinden ilerliyor ancak, takımınız genişledikçe çeşitli ve zorlu görevlerle karşılaşıyorsunuz. Bazen rehine kurtarma bazen de düşman yok etme konusunda olan bu görevleri başarıyla tamamlamanız, takım gücünü arttırmanızı kolaylaştırıyor.


Takımınıza toplayacağınız karakterlerin hepsini farklı silah türlerini kullanacak şekilde geliştirmeniz gerekiyor. Hero Hunters'in RPG sisteminde her karakter için ayrı ayrı yetenek paketleri bulunuyor, karakterleriniz için belirleyeceğiniz yetenekleri iyi incelemeniz savaş alanında işinize yarayacaktır. Her savaştan sonra yapacağınız yağmalarla ihtiyacınız olan para puanları fazlasıyla toplayabilirsiniz.


Yüksek kaliteli ve 3 boyutlu detaylarla modellenmiş grafik yapısı Hero Hunters'ın savaş heyecanını oldukça yükseltiyor. Ücretsiz geliştirilen oyuna ait APK dosyasını indirerek kendi kahramanlar takımınızı kurmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Hero Hunters APK güncel sürümünde 5 yıldızlı yeni kahraman eklenmiş. Homerun isimli özel yetenekli kahramanlar birlikte oynamaya hemen başlayın.

Hero Hunters ekran görüntüleri Hero Hunters ekran görüntüleri Hero Hunters ekran görüntüleri Hero Hunters ekran görüntüleri Hero Hunters ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.4

GeliştiriciHothead Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi08.02.2018 - 12:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme612

Dosya boyutu 138 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8219

GÜVENLİKİndireceğiniz Hero Hunters APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.hotheadgames.google.free.survivors

APK imzası: a366312c6dae8c537353dba9c007d38ef2db5e9f

Hero Hunters eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Hero Hunters versiyonları:
  • 1. Hero Hunters v2.4
  • 2. Hero Hunters v1.8
  • 3. Hero Hunters v1.3
  • 4. Hero Hunters v1.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder