Hero Hunters ikon

Hero Hunters

v2.4

Özel yeteneklere sahip kahramanlarınızla Hero Hunters'ın aksiyon dolu hikayesinde savaşın.

 

RPG tabanlı geliştirilen oyun Kurtz'un kahramanlardan oluşan takım savaşını konu alıyor. Başlangıçta seçeceğiniz Hero karakteriyle birlikte çıkacağınız savaşlarda seviye ilerledikçe yeni karakterler alarak takımınızı genişletiyorsunuz. Oyun temel olarak gerçek zamanlı PvP savaşları üzerinden ilerliyor ancak, takımınız genişledikçe çeşitli ve zorlu görevlerle karşılaşıyorsunuz. Bazen rehine kurtarma bazen de düşman yok etme konusunda olan bu görevleri başarıyla tamamlamanız, takım gücünü arttırmanızı kolaylaştırıyor.

 

Takımınıza toplayacağınız karakterlerin hepsini farklı silah türlerini kullanacak şekilde geliştirmeniz gerekiyor. Hero Hunters'in RPG sisteminde her karakter için ayrı ayrı yetenek paketleri bulunuyor, karakterleriniz için belirleyeceğiniz yetenekleri iyi incelemeniz savaş alanında işinize yarayacaktır. Her savaştan sonra yapacağınız yağmalarla ihtiyacınız olan para puanları fazlasıyla toplayabilirsiniz.

 

Yüksek kaliteli ve 3 boyutlu detaylarla modellenmiş grafik yapısı Hero Hunters'ın savaş heyecanını oldukça yükseltiyor. Ücretsiz geliştirilen oyuna ait APK dosyasını indirerek kendi kahramanlar takımınızı kurmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Hero Hunters ekran görüntüleri Hero Hunters ekran görüntüleri Hero Hunters ekran görüntüleri Hero Hunters ekran görüntüleri Hero Hunters ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun karakterleri geliştirilmiş,

Gorgon güncellenmiş,

Carabina isimli yeni kahraman eklenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4

GeliştiriciHothead Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi08.02.2018 - 12:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme559

Dosya boyutu 98.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8219

Güvenlik seçicileri
Hero Hunters eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Hero Hunters versiyonları:
  • 1. Hero Hunters v1.8
  • 2. Hero Hunters v1.3
  • 3. Hero Hunters v1.0

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder