Tank Battle Heroes: Modern World of Shooting, WW2 ikon

Tank Battle Heroes: Modern World of Shooting, WW2 APK

v1.16.8

Tank Battle Heroes: Modern World of Shooting, WW2 gerçek zamanlı tank savaşlarına katılacağınız sürükleyici bir Android aksiyon oyunudur.


Tank komutanı olarak katılacağınız oyunda PvP tabanlı savaşlara katılacak, ülkenizi savunmak için aksiyon dolu çatışmalara gireceksiniz. Oyun içerisinde kontrol edebileceğiniz birçok tank modeli bulunuyor. İlk kurulumdan sonra basit bir tank seçerek savaşmaya hazır hale geliyorsunuz, ilerleyen bölümlerde savaşlardan kazanacağınız puan ödüllerini toplayarak daha güçlü ve daha yok edici tankları satın alabilirsiniz.


Bu oyunda tankın gücü çok önemli, ancak aynı zamanda stratejiniz de kaderinizi belirliyor. Tankınız ne kadar güçlü olursa olsun, yanlış strateji nedeniyle savaşı kaybetmeniz mümkün. Oyun gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı oynandığı için doğru zamanda doğru stratejiyi uygulamanız şart.


T-Bull ekibinin geliştirdiği Tank Battle Heroes hem aksiyon dolu oyun kurgusu hem de gerçek zamanlı oyun yapısı sayesinde oldukça başarılı bir oyun deneyimi sunuyor. Ülkenizi tank savaşlarında savunmak için Tank Battle Heroes APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Tank Battle Heroes: Modern World of Shooting, WW2 ekran görüntüleri Tank Battle Heroes: Modern World of Shooting, WW2 ekran görüntüleri Tank Battle Heroes: Modern World of Shooting, WW2 ekran görüntüleri Tank Battle Heroes: Modern World of Shooting, WW2 ekran görüntüleri Tank Battle Heroes: Modern World of Shooting, WW2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder