Pirate Code - PVP Battles at Sea ikon

Pirate Code - PVP Battles at Sea APK

v1.0.4

Pirate Code oyunuyla denizlerin efendisi ortaya çıkıyor.

 

Gemiden gemiye hızlı tempolu çatışmalar ile tam ölçekli PvP deniz savaşında açık denizlere çıkın. Yalnız bir kurt olarak oynamayı ya da bir filoya katılmayı ve denizdeki epik on oyuncu çarpışmalarına katılmayı seçin. Eşsiz ateş gücü ile donanmış bir kaptan seçin, güçlü bir savaş gemisine binin ve yüksek denizlere hakim olun!

 

Gerçek oyuncuların açık denizlerde savaştığı Pirate Code hem grafikleri hem de oyun kurgusu bakımından oldukça başarılı bir oyun. Pirate Code APK dosyasını ücretsiz indirin ve savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Pirate Code - PVP Battles at Sea nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pirate Code - PVP Battles at Sea APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Pirate Code - PVP Battles at Sea ekran görüntüleri Pirate Code - PVP Battles at Sea ekran görüntüleri Pirate Code - PVP Battles at Sea ekran görüntüleri Pirate Code - PVP Battles at Sea ekran görüntüleri Pirate Code - PVP Battles at Sea ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder