Pirate Code - PVP Battles at Sea ikon

Pirate Code - PVP Battles at Sea APK

v1.0.4

Pirate Code - PVP Battles at Sea Açıklama

Pirate Code oyunuyla denizlerin efendisi ortaya çıkıyor.

 

Gemiden gemiye hızlı tempolu çatışmalar ile tam ölçekli PvP deniz savaşında açık denizlere çıkın. Yalnız bir kurt olarak oynamayı ya da bir filoya katılmayı ve denizdeki epik on oyuncu çarpışmalarına katılmayı seçin. Eşsiz ateş gücü ile donanmış bir kaptan seçin, güçlü bir savaş gemisine binin ve yüksek denizlere hakim olun!

 

Gerçek oyuncuların açık denizlerde savaştığı Pirate Code hem grafikleri hem de oyun kurgusu bakımından oldukça başarılı bir oyun. Pirate Code APK dosyasını ücretsiz indirin ve savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Pirate Code - PVP Battles at Sea ekran görüntüleri Pirate Code - PVP Battles at Sea ekran görüntüleri Pirate Code - PVP Battles at Sea ekran görüntüleri Pirate Code - PVP Battles at Sea ekran görüntüleri Pirate Code - PVP Battles at Sea ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.4

GeliştiriciCodex7 Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi02.03.2019 - 12:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme126

Dosya boyutu 123 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9453

GÜVENLİKİndireceğiniz Pirate Code - PVP Battles at Sea APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.happyfish.piratecode

APK imzası: 3e7d70cf4e0a273a667eb69b0c2504a157e99140

Pirate Code - PVP Battles at Sea nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pirate Code - PVP Battles at Sea APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder