Manuganu 2 ikon

Manuganu 2 APK

v1.0.8

Manuganu 2 Açıklama

Popüler koşu oyunu Manuganu 2'de eğlenceli ve aksiyon dolu görevler sizleri bekliyor.

 

Birincisi serisi MANUGANU ile milyonlarca kullanıcıya ulaşan eğlenceli koşu oyununda en büyük dğişiklik oyun hikayesinde yapılmış. İlk oyun genel koşu oyunlarına benzerken Manuganu 2, baş karakterin en yakın arkadaşlarını kurtarmak gibi zorlu bir görev içeriyor. Bu görevi toplam 40'tan fazla seviyede koşarak yerine getireceksiniz ama, önce sizi yok etmeye çalışan 4 farklı bölüm sonu canavarına karşı savaşmanız gerekecek. Hem yer altında hem de okyanusta yüzerken karşınıza çıkacak bu canavarlara karşı parkur üzerinde topladığınız özel taşlar ve madalyonları kullanmanız gerekecek.

 

Manuganu 2'de uçma ve yüzme özellikleri ile oyuna çok farklı bir boyut kazandırılmış. Zorlu engellerden kaçmak için uçma yeteneğinizi; alternatif bir yol olan su altından geçmek içinse yüzme yeteneğinizi kullanabilirsiniz. Baş karakter Manuganu oldukça yetenekli ama düşmanlardan ve tuzaktan kaçmak için sizin desteğinize ihtiyacı var. Oyunda görevlerini tamamlarken dikkat etmeniz gereken en önemli şey zamanlama. Doğru zamanda yapacağınız hamleler bölümleri başarıyla geçmenizi kolaylaştırırken, parkur üzerindeki tuzaklardan kurtulmanızı da sağlıyor.

 

Oyunun birinci serisinde grafikler çok iyiydi ama Manuganu 2'de neredeyse kusursuz bir grafik kalitesi yakalanmış. 3 boyutlu olarak tasarlanan koşu parkurunda her detay çok başarılı bir şekilde modellenmiş. Ayrıca 4 bölümün hepsinde farklı bir koşu parkuru olması da Manuganu 2'yi en iyi oyunlardan birisi haline getiriyor.

 

Tamamen ücretsiz olan ve Türkler tarafından geliştirilen Manuganu 2 APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek eğlencenin tadını çıkarın. İyi oyunlar.

Manuganu 2 ekran görüntüleri Manuganu 2 ekran görüntüleri Manuganu 2 ekran görüntüleri Manuganu 2 ekran görüntüleri Manuganu 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.8

GeliştiriciAlper Sarıkaya

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi17.02.2018 - 11:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme200

Dosya boyutu 140 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8261

GÜVENLİKİndireceğiniz Manuganu 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Alper.Manuganu2

Manuganu 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Manuganu 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder