Modern Combat 5 ikon

Modern Combat 5 APK

v5.8.6d

Gameloft tarafından geliştirilen Modern Combat 5 mobile FPS Android'in en iyi çevrimiçi FPS ve eSpor oyunlarından biri olmaya aday. Modern Combat 5 APK dosyasını indirin ve savaş alanında gücünüzü gösterin.


eSpor tabanlı geliştirilen Modern Combat 5'te kendi ekibinizi oluşturacak ve çevrimiçi savaşlara katılacaksınız. Yüksek kaliteli grafiklerle geliştirilen savaş haritaları ve harika efektlerle desteklenen savaş sahnelerinde birinci şahıs nişancı gözünden oynuyor ve adeta savaşın içindeymiş gibi hissediyorsunuz. Oyunun başlangıcında Saldırı, Ağır, Keşifçi, Sniper, Destek, Ödül Avcısı, İstihdam, X1-Morph veya Kommander ordu tiplerinden birisini seçerek takımınızı oluşturuyor ve istediğiniz gibi geliştirmeye devam ediyorsunuz.


eSpor tarzının bir boyutu olarak savaş alanındaki her oyuncu gerçek kişilerin kontrolünde. Her takım birbirini yenmek ve savaşın kazananı olmak için mücadele ediyor. Yüksek dereceli silahlarla iyi bir strateji oluşturduğunuzda savaşın kazananı siz olabilirsiniz. Silahları almak için ihtiyacınız olan parayı Modern Combat 5: eSports FPS'in tekli görevlerini yerine getirmeniz gerekiyor.. Böylece gerçek para harcamadan, sadece görevleri yerine getirerek oyundaki ilerlemenizi sürdürebilirsiniz.


Gameloft'un eSpor tabanlı Android aksiyon oyunu Modern Combat 5 ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. APK dosyasının boyutu küçük gelebilir, ancak kurulumdan sonra ek alana ihtiyacınız olacak. Modern Combat 5 APK dosyasını indirerek bu muhteşem mobil FPS oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Modern Combat 5 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Modern Combat 5 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Modern Combat 5 ekran görüntüleri Modern Combat 5 ekran görüntüleri Modern Combat 5 ekran görüntüleri Modern Combat 5 ekran görüntüleri Modern Combat 5 ekran görüntüleri

Yorumlar

Modern Combat 5 için toplam 78 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Modern Combat 5 eSports FPS için
Guzel
Ziyaretçi2 yıl önce Modern Combat 5 eSports FPS için
Muthis
Ziyaretçi4 yıl önce Modern Combat 5 eSports FPS için
Çok iyi
Ziyaretçi5 yıl önce Modern Combat 5: Blackout v1.0.0 için
Hocam meb tableti zaten play hesabi istiyo ne yapmaliyim??
Ziyaretçi5 yıl önce Modern Combat 5: Blackout v1.0.0 için
Harika param fuuuuuulllllll bu mucize